Filter
Magister Prawa
Wielka Brytania Scotland Stirling Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne LLM Stirling - programów LLM Stirling LLM , Stirling

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

LLM to studia podyplomowe dla studentów prawa, którzy chcą zaawansowane szkolenia i wiedzę w danym obszarze. Obszary specjalizacji mogą obejmować prawa gospodarczego, finansów, prawa praw człowieka, prawa podatkowego, prawa gospodarczego i międzynarodowego.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Stirling był historycznie jednym z królewskich grodów Królestwa Szkocji. Teraz to jest domem dla University of Stirling, która ma między 11 a 12 tysięcy studentów, reprezentujących ponad 80 narodowości.

Zaoczne LLM Stirling - Weź LLM Stirling. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Stirling

Na tym kursie Masters poznasz skrzyżowania między energią, środowiskiem, inwestycjami i regulacjami. Personel ekspertów zebrał się, aby zapewnić absolwentom dogłębne zroz ... [+]

Przegląd

Rosnąca presja na zasoby naturalne spowodowała ocenę tradycyjnych form energii, a także poszukiwanie nowych i odnawialnych form energii. Produkcja, dystrybucja i wykorzystanie energii stały się priorytetem dla rządów, przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych na całym świecie. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na pracowników o specjalistycznej wiedzy prawniczej z zakresu prawa i polityki energetycznej opracowaliśmy ten kurs specjalnie po to, aby sprostać tym potrzebom.

Na tym kursie Masters poznasz skrzyżowania między energią, środowiskiem, inwestycjami i regulacjami. Personel ekspertów zebrał się, aby zapewnić absolwentom dogłębne zrozumienie prawa i polityki energetycznej, a także kluczowych obszarów prawa inwestycyjnego, polityki ochrony środowiska, zarządzania energią i ekonomii.... [-]

Wielka Brytania Stirling
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
12 - 27 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Ten dyplom magisterski rozwiązuje te problemy i analizuje potencjalne rozwiązania, które pozwalają rozwijać umiejętności i wiedzę niezbędną do trwałego i pozytywnego oddz ... [+]

Przegląd

Kwestie związane z ochroną środowiska należą do najbardziej palących na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmiany klimatu, utratę różnorodności biologicznej, czy szkodę dla środowiska, pilnie potrzebne są rozwiązania w zakresie polityki i zarządzania, aby złagodzić, przystosować, zredukować lub zapobiec znaczącym skutkom. Ten dyplom magisterski rozwiązuje te problemy i analizuje potencjalne rozwiązania, które pozwalają rozwijać umiejętności i wiedzę niezbędną do trwałego i pozytywnego oddziaływania na planetę.

Na tym kursie uzyskasz doskonałą znajomość lokalnych, krajowych i międzynarodowych polityk środowiskowych i zarządzania. Jest odpowiedzią na prawne, ekonomiczne, naukowe i polityczne wyzwania stojące przed społeczeństwem, zapewniając zintegrowane zrozumienie istotnych kwestii, które znacząco poprawią twoją zdolność do zatrudnienia.... [-]

Wielka Brytania Stirling
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku