$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość LLM Milton Keynes - programów LLM Milton Keynes LLM , Milton Keynes

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów… Czytaj więcej

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Milton Keynes nie posiada własnego tradycyjnego miejscowego uniwersytetu, ale są różne wydziały uniwersytetów i szkół wyższych dostępne w mieście. Mają nadzieję na otwarcie takiego uniwersytetu w ciągu najbliższych kilku lat.

Kształcenie na odległość LLM Milton Keynes - Weź LLM Milton Keynes. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Open University
Milton Keynes, Wielka Brytania

Kwalifikacja ta ma na celu rozważenie roli i miejsca prawa w coraz bardziej zglobalizowanym świecie i jest odpowiednia dla absolwentów prawa i nieprawników, a także prawników ... +

Kwalifikacja ta ma na celu rozważenie roli i miejsca prawa w coraz bardziej zglobalizowanym świecie i jest odpowiednia dla absolwentów prawa i nieprawników, a także prawników chcących rozwijać swoje zainteresowania. Nasz LLM przyjmuje krytyczne podejście prawne do badania, wykorzystując różne perspektywy i studia przypadków w celu zilustrowania, zbadania, porównania i kontekstualizacji aktualnych problemów prawnych. Poznasz interakcje prawa, organów prawodawczych, instytucji i regulatorów w kontekście międzynarodowym, rolę i funkcję prawa w coraz bardziej globalnym społeczeństwie oraz rolę państw, instytucji międzynarodowych i międzynarodowych firm. Zastanowisz się również nad współczesnymi zagadnieniami prawnymi, takimi jak społeczna odpowiedzialność biznesu, przestępczość międzynarodowa, pomoc humanitarna i bezpieczeństwo. Musisz ukończyć badanie do 31 grudnia 2027 r. Kluczowe cechy kursu Bada metody rozumowania i analizy w prawie oraz ocenia złożoność tkwiącą w prawie, regulacjach i studiach prawnych Rozwija szereg zbywalnych umiejętności, w tym zaawansowane badania prawne, które są atrakcyjne dla pracodawców Kończy się dogłębnym, niezależnym badaniem na dany temat z wybranej przez Ciebie specjalistycznej dziedziny tematycznej. -
Magister prawa (LLM)
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 - 5 lat(a)
Język angielski
Online