LAWSTUDIES

LLM Belfast - programy LLM Belfast - LLM Belfast

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Belfast ma dwa uniwersytety - Queen 's University Belfast i University of Ulster. Istnieje również Belfast Institute of pomaturalnych i wyższych, obecnie znany jako Belfast Metropolitan College, jednej z największych uczelni w Wielkiej Brytanii, z 55.000 studentów.

LLM Belfast - Weź LLM Belfast. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Międzynarodowe prawo gospodarcze LLM, w tym staż

Queen's University Belfast
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
30 Kwi 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten pomaga studentom w ustalaniu reżimów prawnych i regulacyjnych dotyczących biznesu międzynarodowego i gospodarki światowej w kontekście szerszych umiejętności studi ...

Czytaj więcej

Prawo mistrz

Across the Pond
Magister prawa (LLM)
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Prawo to nauka dla tych, którzy chcą pracować z ludźmi, i to o praworządność i metod prawnych. Prawo jest bardzo różnorodne dyscypliny tyle w społeczeństwie jest regulowane pr ...

Czytaj więcej