LAWSTUDIES.PL

Zaoczne LLM Boston - programów LLM Boston LLM , Boston

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Ci, którzy posiadają tytuł zawodowy w prawie mogą prowadzić zaawansowany stopień naukowy magistra prawa, które jest skróconą jak LLM. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć pierwszego stopnia w prawo, a także bogate doświadczenie w terenie. Oferowany jest w wielu krajach z całego świata.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Zaoczne LLM Boston - Weź LLM Boston. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister w zakresie prawa konfliktów i klęsk żywiołowych

University of Lincoln
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat August 2019 Wielka Brytania Boston + 1 więcej

Ustawa o przeciwdziałaniu konfliktom i klęsk żywiołowych LLM jest przeznaczona dla tych, którzy chcą rozwijać specjalistyczną wiedzę w zakresie prawa konfliktów i klęsk żywiołowych.

Magister prawa międzynarodowego

University of Lincoln
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat August 2019 Wielka Brytania Boston + 1 więcej

Program LLM International Law jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwijać specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego.