LAWSTUDIES

Studia niestacjonarne LLM Pittsburgh - programów LLM Pittsburgh LLM , Pittsburgh

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Pittsburg znajduje się w Pensylwanii, USA. To miasto posiada wysoką pozycję w przemyśle oraz innowacji w aluminium, szkła, przemysłu stoczniowego, ropy naftowej, sport, żywność, samochody i elektronika. Ze względu na wiele możliwości rodzimych i zagranicznych absolwentów i doktorantów dostać dobrą pracę w mieście.

Studia niestacjonarne LLM Pittsburgh - Weź LLM Pittsburgh. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Prawnik (llm) dla obcokrajowców prawników

University of Pittsburgh - School of Law (PittLaw)
Magister prawa (LLM)
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Stopień magistra prawa (LLM) zapewnia cudzoziemcom absolwentów prawa z krytycznym szkoleniom prawa common law tradycji i amerykańskiego systemu prawnego w trakcie roku akademi ...

Czytaj więcej