LAWSTUDIES

LLM East Lansing - programy LLM East Lansing - LLM East Lansing

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

East Lansing, Michigan jest znany z jednego z najlepszych uniwersytetów w USA, Michigan State University. Z tego powodu, do dzielnicy miasta jest przede wszystkim składa się z dzielnic studenckich.

LLM East Lansing - Weź LLM East Lansing. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Globalny program prawa żywnościowego MSU Law

Michigan State University College of Law
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
Język angielski

Założony w 2011 roku, Michigan State University (MSU) College of Law Global Food Law Program kontynuuje tradycję krzyżowej i interdyscyplinarnej edukacji polegającej na przyzn ...

Czytaj więcej

Programy dla absolwentów prawa własności intelektualnej, prawa informacji i komunikacji

Michigan State University College of Law
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
Język angielski

Niezależnie od tego, czy jesteś prawnikiem, czy profesjonalistą w innej dziedzinie, innowacje technologiczne napędzają Twój biznes. Nasz wyjątkowy program z zakresu prawa włas ...

Czytaj więcej