LAWSTUDIES.PL

Zaoczne LLM Massachusetts - programów LLM Massachusetts LLM , Massachusetts

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

LLM (Master of Law) jest zaawansowanym stopniu prawo, które pomoże przygotować uczniów ze specjalistycznych szkoleń prawnej. Kursy często łączą badań, zajęć i pracy magisterskiej. Programy LLM często mają od jednego do dwóch lat.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Zaoczne LLM Massachusetts - Weź LLM Massachusetts. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

LLM w opodatkowaniu

Suffolk University Law School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Boston + 1 więcej

Pozyskanie LLM opodatkowania jest zazwyczaj konieczne, a na pewno zawsze zwiększa wartość studenci zamierzający praktykować w tych obszarach.

LLM w prawie i technologii światowej

Suffolk University Law School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat September 2019 Stany Zjednoczone Boston + 1 więcej

LL.M. Law Suffolk w Global Law and Technology pomoże Ci sprostać tym wyzwaniom i przygotować się do przyszłej praktyki prawa.

Program podatku od absolwentów (LLM w zakresie opodatkowania)

Boston University School of Law
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Boston + 2 więcej

Program opodatkowania absolwentów, ustanowiony w 1959 r., Był jednym z pierwszych tego rodzaju w kraju i nadal jest jednym z najlepszych. Zgodnie z US News and World Report, BU Law zajmuje obecnie 8 miejsce w kraju pod względem prawa podatkowego. Master of Laws of Taxation (LLM in Taxation) z BU Law odzwierciedla mistrzostwo praktyki, etyki i subtelności prawa podatkowego.

Executive LL.M. w międzynarodowym prawie gospodarczym

Boston University School of Law
Stacjonarne Zaoczne 1 - 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Boston

BU Law 's Executive LL.M. Program International Business Law to 20-kredytowy program dla absolwentów studiów mieszanych, który zapewnia ekspozycję na kluczowe tematy związane z międzynarodową praktyką biznesową

Program studiów podyplomowych w zakresie bankowości i prawa finansowego

Boston University School of Law
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 8 semestry January 2020 Stany Zjednoczone Boston + 1 więcej

Graduate Program in Banking and Financial Law to najstarszy program LLM tego typu w Stanach Zjednoczonych.