LAWSTUDIES.PL

Zaoczne LLM Illinois - programów LLM Illinois LLM , Illinois

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

LLM (Master of Laws) to studia podyplomowe dla studentów prawa. Zwykle jest przeznaczony dla profesjonalistów i studentów prawa, którzy chcą zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa, takie jak prawo międzynarodowe lub podatkowego.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne LLM Illinois - Weź LLM Illinois. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Wspólnych stopni (jd / LLM)

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago

Czy chcesz dołączyć do firmy lub uderzać na własną rękę jako jedynego lekarza, naszego wspólnego JD / stopień LLM i wybierz współpracy studia oferują specjalistyczne szkolenia i ulepszone pracodawcy zbywalności szukać w dzisiejszych najbardziej poszukiwanych dziedzinach prawa.

LLM w planowaniu nieruchomości

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago

Centrum John Marshall Law School w Ordynacji podatkowej i Świadczeń Pracowniczych zaczęła oferować LLM w całości online w planowanie nieruchomości w jesieni 2012 semestr.

LLM w prawie własności intelektualnej

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago + 1 więcej

Z nowych technologii i praktyk społecznych prowadzących do nowych zagadnień własności intelektualnej, wiodące szkolenia w zakresie prawa IP i związanych z nimi technik treningowych jest konieczne, aby utrzymać się i postęp w szybko zmieniającym się, konkurencyjnym świecie własności intelektualnej.

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym i handlowym

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 5 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago + 1 więcej

Ustaw się do udanej kariery międzynarodowej prawnej z naszej LLM in International Business i prawa handlowego. Optymalizowane w celu zapewnienia kandydatów stopnia solidne podstawy w zasadach, przepisach i podejścia prawne podstawowy biznes międzynarodowy i prawo handlowe, nasze ...

LLM w nas studiów prawniczych

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 5 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago + 1 więcej

Przeznaczony dla wykwalifikowanych prawników z wykształceniem prawa z innych krajów, LLM Johna Marshalla w USA Legal Studies zapewnia studentom zagranicznym prawnikiem z dostosowanym studiów jak najlepiej spełnia ich celów zawodowych i potrzeb zawodowych