Kształcenie na odległość LLM Illinois, IL - programów LLM Illinois, IL LLM , Illinois, IL

Kształcenie na odległość LLM Illinois, IL - programów LLM Illinois, IL LLM , Illinois, IL

Magister prawa

LLM jest łacinie Legum Magistra, co oznacza tytuł magistra prawa. Nasze Master of Laws (LL.M.) Program w amerykańskiej ustawie jest roczny program studiów podyplomowych. Zagraniczni absolwentów prawa, którzy ukończyli program otrzymują stopień "LL.M. w amerykańskiej ustawie."

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

State of Illinois plasuje się piątym najbardziej zaludnionego stanu w USA nazywany jako Krainy Lincoln stan jest bardzo zamożnych hosting wielu branżach, zabytków i atrakcji. Poza tym jest domem dla jednej z najbardziej ruchliwych portów lotniczych, państwo liczne instytucje wysoko w rankingu światowym. University of Chicago, plasuje się wśród 10 najlepszych na świecie.

Kształcenie na odległość LLM Illinois, IL - Weź LLM Illinois, IL. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

LLM W Planowaniu Nieruchomości

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Online W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Chicago

Centrum John Marshall Law School w Ordynacji podatkowej i Świadczeń Pracowniczych zaczęła oferować LLM w całości online w planowanie nieruchomości w jesieni 2012 semestr. [+]

LLM w Planowania Estate - Online Tylko Centrum John Marshall Law School w Ordynacji podatkowej i Świadczeń Pracowniczych zaczęła oferować LLM w całości online w planowanie nieruchomości w jesieni 2012 semestr. Ten nowy program LLM posiada kompleksowy program mający na celu pomoc uczniom opanować teoretyczne i praktyczne aspekty planowania nieruchomości. Program jest skonstruowany do produkcji gotowych praktyki absolwentów, którzy będą w stanie zacząć ćwiczyć na arenie planowania nieruchomości po otrzymaniu ich stopni. Kursy programowe zostały opracowane dla dostawy online i prowadzone przez ekspertów z całego kraju. Wydział obejmuje zarówno profesorów Szkoły Prawa i naukowców i praktyków, aby upewnić się, że uczniowie otrzymują solidne podstawy teoretyczne w podstawach prawnych, a także dogłębne zrozumienie, jak stosować, czego się nauczyli. Ponieważ kursy będą oferowane w trybie online, nie będzie żadnych spotkań zestaw klas, które muszą być uczestniczyli. W ten sposób studenci będą mogli tworzyć swoje własne plany naukowe, które odpowiadają ich indywidualnym potrzebom. Dodatkowo, dostawa w Internecie umożliwi studentom mają tendencję do studiów w pracy lub w domu, o każdej porze dnia. Elastyczność zapewnia świadczenie usług online pozwala na zróżnicowaną studentów, z uczestnikami z całego kraju. Ten dynamiczny sprawia, dyskusje online klasy bardziej interesujące i edukacyjne, jak studenci akcję z perspektywy swoich regionach geograficznych. Aby zarabiać studenci studiów musi pomyślnie przejść 24 godzin kredytowych, wszystkie wymagane kursy i kompleksowego projektu planowania nieruchomości wyznaczony przez dyrektora.... [-]


LLM W Prawie Własności Intelektualnej

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Chicago

Z nowych technologii i praktyk społecznych prowadzących do nowych zagadnień własności intelektualnej, wiodące szkolenia w zakresie prawa IP i związanych z nimi technik treningowych jest konieczne, aby utrzymać się i postęp w szybko zmieniającym się, konkurencyjnym świecie własności intelektualnej. [+]

LLM w prawie własności intelektualnej Z nowych technologii i praktyk społecznych prowadzących do nowych zagadnień własności intelektualnej, wiodące szkolenia w zakresie prawa IP i związanych z nimi technik treningowych jest konieczne, aby utrzymać się i postęp w szybko zmieniającym się, konkurencyjnym świecie własności intelektualnej. Nasze LLM w prawie własności intelektualnej daje przewagę konkurencyjną, czego potrzeba do programu Excel w praktyce. Dowiedz się prawo materialne i umiejętności praktycznych z niektórych narodu najlepszych naukowców IP, sędziów, i praktyków. LLM w prawie własności intelektualnej kandydatów wybrać The John Marshall Law School na jego rozległych ofert programowych, w tym kursy prawa licznych patentów. Program LLM oferuje dwie ścieżki studiów: utwór patent na kandydatów ze środowisk technicznych, którzy chcą specjalizować się w praktyce patentowej i ogólnej torze IP dla kandydatów, którzy chcą zdobyć dogłębną wiedzę na temat pełnego zakresu prawa własności intelektualnej i rozwoju. Kandydaci stopnia mogą również zarobić na LLM w prawie własności intelektualnej w Internecie poprzez edukację eDegrees odległość. Wymagania LLM w prawie własności intelektualnej kandydatów musi ukończyć 24 godzin kredytowych w celu osiągnięcia ich stopień. Oprócz wymaganych kursów, można wybrać zajęcia fakultatywne do konkretnych obszarów zainteresowania. Kandydaci stopnia musi ukończyć z GPA 2,5 lub lepiej. Nasz program przyciąga absolwentów prawa i praktykujących prawników, którzy pragną lepiej zrozumieć skomplikowanej i stale zmieniającym się praktyki prawa własności intelektualnej. Aby dostosować się do zróżnicowanych potrzeb i doświadczenia kandydatów stopnia, program może być realizowany w pełnym wymiarze godzin i zakończone w ciągu dwóch semestrów lub zakończone w niepełnym wymiarze czasu w mniej niż pięć lat.... [-]