LAWSTUDIES

LLM Ateny - programy LLM Ateny - LLM Ateny

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Athens, Ohio ma wiele szkół wyższych, ale jedna z nazw najczęściej jest Uniwersytet Ohio, który posiada szeroką gamę programów studiów do wyboru.

LLM Ateny - Weź LLM Ateny. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Tytuł magistra prawa (LL.M.) dla prawników wyszkolonych za granicą

University of Georgia School of Law
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W 1973 roku Edward de Jaegher z Brukseli w Belgii został pierwszym prawnikiem wyszkolonym za granicą, który uzyskał tytuł magistra prawa (LL.M.) na University of Georgia Schoo ...

Czytaj więcej