LLM Tanzania - programów LLM Tanzania LLM

LLM Tanzania - programów LLM Tanzania LLM

Magister prawa

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.

LLM (Master of Law) jest zaawansowanym stopniu prawo, które pomoże przygotować uczniów ze specjalistycznych szkoleń prawnej. Kursy często łączą badań, zajęć i pracy magisterskiej. Programy LLM często mają od jednego do dwóch lat.

Dobre ideały podtrzymał przez Tanzańczyków może być dobry powód, aby przyjść do tego kraju Afryki Wschodniej. Cóż, jest wiele osób, które uważają kraj mówiący Suahili jako dobre miejsce do życia i cieszyć się tropikalny klimat regionu. Kulturowych głębokość jest tu po prostu warto interakcji z jak dowiedzieć się więcej o idei. Prawa człowieka są mocno strzeżone, a każdy w tym kraju cieszy równe szanse jakości szkolnictwa wyższego. Życie w kampusie w największych miastach Arushy, salaam Mwanza i Dare s warto spróbować. Przyjdź i cieszyć się wysokiej jakości kształcenia w przystępnej cenie tutaj.

LLM Tanzania - Weź LLM Tanzania. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master of Laws

ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat February 2019 Tanzania Mwanza

[+]

Master of Laws

Wymagania kwalifikacyjne

Czas trwania programu

Struktura studiów

Rozprawa

[-]