Filter
Magister Prawa
Tanzania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLM Tanzania - programów LLM Tanzania LLM

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.

LLM (Master of Law) jest zaawansowanym stopniu prawo, które pomoże przygotować uczniów ze specjalistycznych szkoleń prawnej. Kursy często łączą badań, zajęć i pracy magisterskiej. Programy LLM często mają od jednego do dwóch lat.

Dobre ideały podtrzymał przez Tanzańczyków może być dobry powód, aby przyjść do tego kraju Afryki Wschodniej. Cóż, jest wiele osób, które uważają kraj mówiący Suahili jako dobre miejsce do życia i cieszyć się tropikalny klimat regionu. Kulturowych głębokość jest tu po prostu warto interakcji z jak dowiedzieć się więcej o idei. Prawa człowieka są mocno strzeżone, a każdy w tym kraju cieszy równe szanse jakości szkolnictwa wyższego. Życie w kampusie w największych miastach Arushy, salaam Mwanza i Dare s warto spróbować. Przyjdź i cieszyć się wysokiej jakości kształcenia w przystępnej cenie tutaj.

LLM Tanzania - Weź LLM Tanzania. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

Master of Laws Wymagania kwalifikacyjne Czas trwania programu Struktura studiów Rozprawa ... [+]

Master of Laws

Wymagania kwalifikacyjne

Czas trwania programu

Struktura studiów

Rozprawa

[-]
Tanzania Mwanza
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku