Filter
Magister Prawa
Szwecja Lund Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLM Lund - programy LLM Lund - LLM Lund

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Studenci, którzy dążą do LLM (Master of Law) spędzają jeden lub dwa lata studiów danego obszaru prawa. Ich zaawansowana Szkolenie przygotowuje ich do pracy w specjalnościach takich jak prawa międzynarodowego lub prawa podatkowego.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Z ponad 80.000 mieszkańców, Lund miasto jest centrum administracyjnym gminy Lund, w prowincji Skanii, Szwecja. Jest to miasto, które posiada kilka zaawansowanych technologii baz przedsiębiorstw. Lund ma 4 uniwersytety.

LLM Lund - Weź LLM Lund. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Lund University

Program studiów magisterskich w europejskim prawie gospodarczym zapewnia dogłębne zrozumienie zarówno praktycznych i teoretycznych aspektów europejskiego prawa gospodarcz ... [+]

Najstarszy program obejmujący europejskie prawo gospodarcze w Skandynawii zapewnia dogłębne zrozumienie zarówno praktycznych, jak i teoretycznych aspektów europejskiego prawa gospodarczego i funkcjonowania zasad rynku europejskiego w kontekście globalnym. Program stanowi solidne podstawy ram konstytucyjnych UE, które leżą u podstaw regulacji rynku europejskiego. Studenci są w stanie dostosować program do swoich zainteresowań i przyszłej kariery poprzez specjalizację, w szczególności w drugim roku trwania programu.

Moduły programowe / kursy

Kursy w programie 2-letnim:

Kursy obowiązkowe (z liczbą punktów w sumie 75): prawo konstytucyjne UE (12), negocjacje biznesowe (3), prawo rynku wewnętrznego (12), argumentacja i metodologia (3), prawo konkurencji UE (15), praca magisterska (30).Kursy obieralne (w sumie 45 punktów) w dziedzinach takich jak prawo konkurencji, prawo własności intelektualnej, prawo podatkowe, prawo w erze cyfrowej i Europejskie Zawody Sądowe, itp.... [-]
Szwecja Lund
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lund University

Master of Law w międzynarodowym prawie praw człowieka w Lund był jednym z pierwszych programów LL.M ustanowionych specjalnie w celu zapewnienia akademickiego opanowania c ... [+]

Od 25 lat magister prawa międzynarodowego w dziedzinie praw człowieka oferuje Wydział Prawa. Jest to wspólne przedsięwzięcie Wydziału Prawa i Instytutu Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego Raoula Wallenberga (RWI). To sprawia, że twoja edukacja jest wyjątkowa: żaden inny program LL.M nie oferuje wspólnych zasobów prestiżowej szkoły prawniczej i instytucji praw człowieka zorientowanej na wdrożenie. Uważamy, że daje to możliwość naukowego podejścia do praw człowieka w pobliżu praktyk związanych z prawami człowieka.

Naszym celem jest szkolenie świadomości kontekstowej, przejrzystości analitycznej i umiejętności praktycznych. Zarówno Wydział Prawa na Lund University w Lund University i RWI są szanowanymi podmiotami edukacyjnymi, a nasi absolwenci korzystają z faktu, że program studiów magisterskich w Lund cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Pracownicy programu zostali wybrani w celu zapewnienia najwyższych standardów naukowych w zakresie badań i szkoleń. Regularnie dodajemy wybitnych uczonych, ekspertów, sędziów z międzynarodowych sądów i trybunałów, dyplomatów i intelektualistów zajmujących się prawami człowieka na listę profesorów wizytujących naszych studentów. Znani goście na Wydziale i RWI to między innymi Kofi Annan, Shirin Ebadi, Hans Corell, Chris Patten, Rosalyn Higgins i Gro Harlem Brundtland.... [-]

Szwecja Lund
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku