LAWSTUDIES

LLM Genewa - programy LLM Genewa - LLM Genewa

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Genewa jest znany dyplomacji. To pewnie dlatego ich uczelnia specjalizuje się w naukach humanistycznych, z dodatkiem leku. Prywatnych uczelni, instytutów i szkół prywatnych Specjalizujemy się również w prawa, nauk politycznych, stosunków międzynarodowych, historii itp.

LLM Genewa - Weź LLM Genewa. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister zaawansowanych studiów w dziedzinie sprawiedliwości okresu przejściowego, praw człowieka i praworządności

The Geneva Academy Of International Humanitarian Law And Human Rights
Studia menedżerskie
Magister prawa (LLM)
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Advanced Studies (MAS) w dziedzinie sprawiedliwości okresu przejściowego, praw człowieka i praworządności (MTJ) to roczne studia podyplomowe w pełnym wymiarze godzin ...

Czytaj więcej

LLM w międzynarodowym prawie humanitarnym i prawach człowieka

The Geneva Academy Of International Humanitarian Law And Human Rights
Magister prawa (LLM)
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

LLM w międzynarodowym prawie humanitarnym i prawach człowieka jest jednym z najbardziej innowacyjnych i trudnych intelektualnie programów międzynarodowego prawa humanitarnego ...

Czytaj więcej