LAWSTUDIES.PL

Studia z zakresu prawa gospodarczego Australia - programów Studia z zakresu prawa gospodarczego Australia Studia z zakresu prawa gospodarczego

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Studia z zakresu prawa biznesowego koncentrują się na przedsiębiorstwach z prawnego punktu widzenia, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Obejmuje to sposób, w jaki przedsiębiorstwa powinny być pociągane do odpowiedzialności i działać zarówno między sobą, jak i publicznie.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Studia z zakresu prawa gospodarczego Australia - Weź Studia z zakresu prawa gospodarczego Australia. Wszystkie Studia z zakresu prawa gospodarczego i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Studia z zakresu prawa gospodarczego, Australia Filter

Master of Business Administration i Master of International Commercial Law

University of Western Australia Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Pert

Rozwijaj umiejętności przywódcze i zdobywaj głębokie zrozumienie międzynarodowego prawa handlowego.

Magister prawa handlowego

Melbourne Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

bogata oferta podlegające Melbourne Law School w prawie handlowym pozwala studentom na dostosowanie programu do uzupełnienia swojej wiedzy fachowej i ścieżkę kariery. bogata oferta podlegające Melbourne Law School w prawie handlowym pozwala studentom na dostosowanie programu do uzupełnienia swojej wiedzy fachowej i ścieżkę kariery. Prawników i innych specjalistów będzie pogłębić swoją wiedzę na temat wielu aspektów prawa handlowego zarówno z punktu widzenia krajowego i międzynarodowego.

Master of Business Law

Southern Cross University (Online)
Online Zaoczne 16 miesiące Styczeń 2020 Australia Australia Online

Internetowy Master of Business Law z Southern Cross University umożliwia absolwentom identyfikację ryzyka prawnego i obowiązków w całym biznesie, co skutkuje lepszymi decyzjami biznesowymi.