close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Spory sądowe, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Studenci, którzy zdobywają dyplom prawniczy i chcą pogłębić swoją wiedzę na temat określonej dziedziny prawa, mogą wybrać LLM. Ten rodzaj zaawansowanego wykształcenia prawniczego pomaga uczniom dowiedzieć się więcej na temat konkretnego kierunku studiów, tak jak ma to zastosowanie w dziedzinie prawa. Co to jest LLM w postępowaniu sądowym? Studenci, którzy pracują nad tym zaaw… Czytaj więcej

Studenci, którzy zdobywają dyplom prawniczy i chcą pogłębić swoją wiedzę na temat określonej dziedziny prawa, mogą wybrać LLM. Ten rodzaj zaawansowanego wykształcenia prawniczego pomaga uczniom dowiedzieć się więcej na temat konkretnego kierunku studiów, tak jak ma to zastosowanie w dziedzinie prawa.

Co to jest LLM w postępowaniu sądowym? Studenci, którzy pracują nad tym zaawansowanym stopniem, zazwyczaj biorą udział w kursach dotyczących praktyki sądowej w dziedzinie prawa. Na przykład uczniowie mogą wziąć udział w zaawansowanym procesie, uzyskać zaawansowane dowody, negocjacje i zarządzanie konfliktem, praktykę przedprocesową w sprawach karnych i kursy arbitrażu. Zajęcia mogą również obejmować etykę w procesie sądowym i alternatywne rozwiązania w przypadku sporów sądowych.

Jedną z głównych korzyści zdobycia LLM w postępowaniach sądowych jest to, że studenci mogą nauczyć się skutecznie rozwiązywać spory między dwiema stronami, co może pomóc im stać się wytrwałymi, skutecznymi prawnikami. Mogą również poszerzyć swoją wiedzę na temat praktyk sądowych i udoskonalić swoją taktykę postępowania sądowego, co może pomóc im zarobić więcej w swojej karierze.

Nie ma ustalonych kosztów uzyskania tego zaawansowanego stopnia prawnego. Wynika to z faktu, że wysokość LLM w kosztach postępowania sądowego zależy od wielu czynników, takich jak wysokość czesnego i czy program odbywa się osobiście lub w formacie online.

Większość studentów, którzy ukończyli LLM w sporach sądowych, staje się sprawcami w jakiejś formie. Podczas gdy niektórzy decydują się na pracę w sektorze prywatnym dla komercyjnych organizacji lub osób, inni mogą zdecydować się na pracę dla rządu jako obrońca publiczny. Osoby, które uzyskają ten tytuł, mogą również zdecydować się na zdobycie umiejętności i wykorzystać je, aby stać się profesjonalnym mediatorem, który pomaga firmom i osobom fizycznym skutecznie rozwiązywać konflikty poza systemem sądowym.

Ci, którzy zarabiają LLM w sporach sądowych, mogą mieć szansę na udaną karierę. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem przyjmującym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Loyola Law School
Los Angeles, Stany Zjednoczone

LLM w postępowaniu cywilnym

LLM w postępowaniu cywilnym -
Magister prawa (LLM)
Studia dzienne
Język angielski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 
American University Washington College of Law
Washington, Stany Zjednoczone

Master of Laws Advocacy (Advocacy LL.M. Program) na American University Washington College of Law , zarządzany przez Stephena S. Weinsteina, program adwokacki dotyczący prawa, ... +

Master of Laws Advocacy (Advocacy LL.M. Program) na American University Washington College of Law , zarządzany przez Stephena S. Weinsteina, program adwokacki dotyczący prawa, łączy w sobie rygorystyczny komponent akademicki i szeroki zakres praktycznych szkoleń z zakresu sporów sądowych. Program oferuje szereg kursów, wyjazdów i możliwości uzyskania stypendium prawnego oraz zdobycia doświadczenia w nauczaniu. Ważne tematy Advocacy LL.M. Program to wykorzystanie nowoczesnych technologii w postępowaniach sądowych i szkoleniu prawników zajmujących się kwestiami etycznymi. Innowacyjny program Programu pomoże absolwentom przygotować się na wszystkie aspekty sporów sądowych. -
Magister prawa (LLM)
Studia dzienne
studia niestacjonarne
2 - 3 semestry
Język angielski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 
Catholic University of Central Africa
Yaounde, Kamerun

Celem tego szkolenia jest szkolenie prawników sądowych i arbitrażowych przypadkach.

Celem tego szkolenia jest szkolenie prawników sądowych i arbitrażowych przypadkach. -
Magister prawa (LLM)
2 lat(a)
Francuski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami