Filter
Magister Prawa
Rumunia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLM Rumunia - programów LLM Rumunia LLM

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

LLM Rumunia - Weź LLM Rumunia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Danubius University

Ten program studiów ma misję do ujednolicenia prawną szkolenie zdobyte przez studia licencjackie z uzupełniającym szkolenia w dziedzinie prawa, oferując magistrantów niep ... [+]

Program studiów ma na celu ujednolicenie szkolenia prawniczego uzyskanego dzięki studiom licencjackim z uzupełniającym szkoleniem w dziedzinie prawa, oferując studentom studiów magisterskich wyjątkową okazję do studiowania prawa europejskiego w interdyscyplinarnym kontekście prawa, polityki i filozofii poprzez pogłębienie zasad, polityki i zasady, które stanowią podstawę systemu prawnego, który wciąż jest w fazie rozwoju.

Szczegółowe cele tego celu studiów:

Tworzenie i doskonalenie zasobów ludzkich, wysoko wykwalifikowanych w dziedzinie prawa, w korelacji z wymogami integracji Rumunii z UE, poprzez podnoszenie jakości nauczania, rozwijanie wiedzy, pogłębianie, dostosowywanie, rozwijanie i doskonalenie wiedzy zdobytej podczas studiów licencjackich studia; Tworzenie wykwalifikowanych zasobów ludzkich w dziedzinie prawa europejskiego i polityki europejskiej; Inicjowanie w praktykach prowadzenia międzynarodowych kontraktów handlowych poprzez pogłębianie wiedzy z zakresu prawa europejskiego; Uznanie europejskiej jakości produktów i usług w celu integracji z UE; Znając etap rozwoju i harmonizacji krajowego systemu norm, zgodnie z wymaganiami europejskich i międzynarodowych organów normalizacyjnych; Inicjowanie studentów w zakresie pozyskiwania europejskich zasobów finansowych i promowania uczestnictwa w wymianie wartości międzynarodowych. Wśród badanych podmiotów w ramach tego programu możemy Nazwa: uznawania i wykonywania orzeczeń w środku przestrzeni prawnej Unii Europejskiej, procedury prawnej UE, umowy o pracę, w porównaniu z prawem, europejskiej współpracy prawnej w sprawach postępowania cywilnego. ... [-]
Rumunia Galiți
Wrzesień 2020
Język angielski,Rumuński
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of South Wales Online Programmes through UNICAF

Kurs LLM z University of South Wales oferuje elastyczne podejście do studiów podyplomowych, w których można dopasować program Master do własnych potrzeb i aspiracji zawod ... [+]

LLM (Master of Laws)

Kurs LLM z University of South Wales oferuje elastyczne podejście do studiów podyplomowych, w których można dopasować program Master do własnych potrzeb i aspiracji zawodowych. Możesz zbadać szeroki zakres zagadnień prawnych, w tym prawo handlowe, międzynarodowe prawo handlowe, prawo konkurencji, prawo pracy i prawo własności intelektualnej.

Cele edukacyjne

Kurs ma na celu:

Zapewnienie zaangażowania w teoretyczne i bieżące kwestie debaty na temat aktualnych, najnowocześniejszych obszarów w trosce. Opracowanie zaawansowanej wiedzy prawnej w celu zapewnienia rygorystycznej analizy kluczowych obszarów współczesnego prawa i praktyki Opracowanie umiejętności niezbędnych do radzenia sobie z prawnymi zasadami odnoszącymi się do odpowiedniej dziedziny prawa oraz umiejętnością analizy i krytyki tych zasad w kontekście praktycznym i akademickim. Umieść te badania w odpowiednich ramach pojęciowych przy użyciu szeregu dyscyplin akademickich i spostrzeżeń. Rozwijaj umiejętności niezbędne do korzystania z szeregu dokumentów prawnych i politycznych, w tym źródeł pierwotnych i wtórnych z Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i innych jurysdykcji prawnych. Opracowanie umiejętności badawczych niezbędnych do uczestnictwa w projekcie lub innych zadaniach zawodowych, wymagających rozpowszechnienia wiedzy, zrozumienia, stosowania, oceny, analizy i syntezy w odpowiednim obszarze prawa. Zapewnij możliwość skoncentrowania się na współczesnych i ewentualnie kontrowersyjnych obszarach prawa i rozwoju polityki, aby móc prowadzić debatę informacyjną. Ścieżka ... [-]
Rumunia Bukareszt
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku