LAWSTUDIES

Online Prawoznawstwo Nottingham - programów Prawoznawstwo Nottingham Prawoznawstwo , Nottingham

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Nottingham jest znany z legendy o Robin Hoodzie, dwa teatry dużych i wielu muzeów i galerii. To jest także domem dla dwóch uniwersytetów, które mają ponad 60 tysięcy studentów, 12.000 z nich są międzynarodowe.

Online Prawoznawstwo Nottingham - Weź Prawoznawstwo Nottingham. Wszystkie Prawoznawstwo program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Prawoznawstwo, Nottingham Filter

LLM ustawy zdrowotnej i etyki

Nottingham Trent University - Nottingham Law School
Magister prawa (LLM) 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Język angielski Stacjonarne

To oczywiście dotyczy rosnące zainteresowanie styku medycyny, prawa i etyki. Wraz z rosnącą presją na alokacji zasobów w ramach National Health Service i aktualnych debat na t ...

Czytaj więcej

Prawnej

Nottingham Trent University - Nottingham Law School
Magister prawa (LLM) 03 September 2020 Zaoczne Język angielski Online

Ten nowy LLM (Master in Law) nagroda jest dla tych z profesjonalnych kwalifikacji prawnych, na przykład BPTC lub LPC (lub ich prekursorów). Punkty kredytowe przyznawane są za ...

Czytaj więcej