Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Prawo zwyczajowe, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

LLM lub Master of Laws to zaawansowany stopień specjalizujący się w prawie dla studentów, którzy ukończyli wcześniejsze studia licencjackie. Ci, którzy chcą wziąć udział w programie, powinni to zrobić, jeśli są zainteresowani karierą prawną.

Co to jest LLM w Common Law? LLM koncentruje się na udzielaniu studentom pogłębionego szkolenia sądowego wraz ze zrozumieniem historii systemu prawnego, praktyki prawa i nauki oraz teorii stojącej za prawami danego kraju. Kursy z zakresu prawa zwyczajowego mogą obejmować bardziej wyspecjalizowane dziedziny prawa, takie jak prawo cywilne i środowiskowe. Uczniowie mogą nie tylko poznać szczegóły dotyczące samego prawa, ale mogą również uczestniczyć w kursach, które wzmacniają umiejętności analityczne i krytycznego myślenia oraz zachęcają do demonstracji i uczestnictwa w czasie rzeczywistym.

Nauka sztuki debaty na kursach LLM może dać ci szansę na wzmocnienie komunikacji, prezentacji i prawnych umiejętności nawigacyjnych. Umiejętności te mogą być korzystne w zdobywaniu wyższych kwalifikacji w innych programach edukacyjnych, wypełnianiu osobistych projektów i zdobywaniu możliwości kariery.

Koszt programu LLM będzie zależeć zarówno od długości programu, do którego uczęszczasz, jak i od szkoły, która oferuje program. Powinieneś również pamiętać o swoim legalnym miejscu zamieszkania i miejscu samej szkoły, a także o liczbie kursów, które musisz wziąć.

Dążenie do kariery w powszechnym prawie może pomóc w przygotowaniu się do egzaminu adwokackiego w twoim kraju, szczególnie jeśli chcesz zostać wykwalifikowanym prawnikiem. Nawet jeśli zdecydujesz się nie przystępować do egzaminu adwokackiego, karierę w zakresie prawa zwyczajowego może doprowadzić do zostania konsultantem lub partnerem w firmie prawniczej z odpowiednim certyfikatem. Możesz także wybrać pracę dla organizacji non-profit lub pomóc zarządzać zespołem prawnym lub oferować pomoc prawną. Inne zawody związane z prawem powszechnym mogą istnieć w środowisku akademickim.

Programy można pobierać na uczelni uczestniczącej lub online. Wszystko zależy od twoich osobistych preferencji. Śmiało szukaj swojego programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszenia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Prawo zwyczajowe

Beijing Institute Of Technology

Program prawa na BIT, z prawem jako jego kluczowym tematem, przeprowadził charakterystyczne wykształcenie w orzecznictwie (z prawem zwyczajowym i metodami prawnymi jako p ... [+]

.

Program prawa na BIT , z prawem jako jego kluczowym tematem, przeprowadził charakterystyczne wykształcenie w orzecznictwie (z prawem zwyczajowym i metodami prawnymi jako podstawą), prawem cywilnym i handlowym (z prawem własności intelektualnej jako trzonem), środowiskiem i zasobami Prawo ochrony (z prawem energetycznym i środowiskowym prawem dotyczącym tortur jako podstawa), prawem międzynarodowym (z prawem Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej oraz Międzynarodowym Prawem Ochrony Praw Człowieka) oraz prawem proceduralnym (z systemem sądowym i proceduralnym jako trzonem).

Studenci są wyposażeni w solidną podstawową teorię prawa, podstawowy trening myśli prawnej i praktyki prawnej oraz podstawową wiedzę z zakresu podstaw nauk przyrodniczych oraz nauki i inżynierii, którzy następnie mają umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów z teorią prawa i metodami prawnymi .... [-]

Chiny Pekin
Wrzesień 2020
Chiński,Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The College of Law

Master of Law (Applied Law) w Common Law Practice (NZ) został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb nowozelandzkiego zawodu prawniczego dla uzyskania wyższego poziom ... [+]

LLM (STOSOWANE PRAWO) WSPÓLNA PRAKTYKA PRAWNA

Master of Law (Applied Law) w Common Law Practice ma na celu zaspokojenie potrzeb nowozelandzkiego zawodu prawniczego w zakresie nabywania umiejętności na poziomie wyższym, opartym na praktyce w wielu specjalistycznych obszarach praktyki.

Sześć z początkowych przedmiotów tego programu ma również na celu wyposażenie zagranicznych wykwalifikowanych prawników w wiedzę i umiejętności potrzebne do zdania sześciu przedmiotów Prawo Nowej Zelandii i Egzamin praktyczny (NZLPE).

NZLPE Część I (nowozelandzki system prawny) - NZLP1 Praktyka Prawa Konstytucyjnego i Administracyjnego (Nowa Zelandia)NZLPE Part II (Law of Contract) - NZLP2 Commercial Contracts Practice (Nowa Zelandia)NZLPE Część III (Prawo karne) - NZLP3 Praktyka Prawa Karnego (Nowa Zelandia)NZLPE Part IV (Property) - NZLP6 Property Law Practice (Nowa Zelandia)NZLPE Part V (Law of Torts) - NZLP5 Praktyka urazów i tortur (Nowa Zelandia)NZLPE Część VI (Equity) - NZLP7 Praktyka Wills, Estates and Trusts (Nowa Zelandia)DLACZEGO MASTER OF LAWS (APPLIED LAW)?... [-]
Nowa Zelandia Okland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Université de Montréal Law Faculty

Prawo porównawcze LL.M. zamierza sprostać potrzebom szkoleniowym prawników i studentów zagranicznych zainteresowanych programem uwzględniającym globalizację wymian, integ ... [+]

Program ten ma na celu zapewnienie solidnych podstaw metodologii, a także zasad merytorycznych i proceduralnych tradycji common law. Jest on szczególnie odpowiedni dla prawników wyszkolonych w tradycji prawa cywilnego, którzy chcą zrozumieć fundamentalne elementy tradycji common law w kontekście globalnym, w którym prawnicy z prawem cywilnym i common law często wchodzą w interakcje.

Prawo porównawcze LL.M. zamierza sprostać potrzebom szkoleniowym prawników i studentów zagranicznych zainteresowanych programem uwzględniającym globalizację wymiany, integrację gospodarczą obu Ameryk oraz szczególne potrzeby prawne wynikające z tych wydarzeń. Dzięki teoretycznemu, krytycznemu i pragmatycznemu podejściu program obejmuje różne metody edukacyjne, w tym wykłady, seminaria i uczenie się oparte na problemach.... [-]

Kanada Montreal
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Czytaj więcej po polsku