LAWSTUDIES.PL

Prawo w przemyśle rozrywkowym Wielka Brytania - programów Prawo w przemyśle rozrywkowym Wielka Brytania Prawo w przemyśle rozrywkowym

LLM jest łacinie Legum Magistra, co oznacza tytuł magistra prawa. Nasze Master of Laws (LL.M.) Program w amerykańskiej ustawie jest roczny program studiów podyplomowych. Zagraniczni absolwentów prawa, którzy ukończyli program otrzymują stopień "LL.M. w amerykańskiej ustawie."

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Prawo w przemyśle rozrywkowym Wielka Brytania - Weź Prawo w przemyśle rozrywkowym Wielka Brytania. Wszystkie Prawo w przemyśle rozrywkowym i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Prawo w przemyśle rozrywkowym, Wielka Brytania Filter

LLM w prawie rozrywkowym

University of Westminster
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Londyn

Rozrywka to znaczna część życia na całym świecie w wielu formach, takich jak muzyka, film, media, sport i sztuka. Jest to połączenie społeczeństwa, kultury popularnej i handlu, a ich interakcja z prawem tworzy ekscytujący współczesny podmiot komercyjny z eklektycznymi wynikami. Jest to obszar głęboko dotknięty postępem technologicznym, a także dostosowaniem się do biznesu. Kurs łączy w sobie analizy akademickie z praktykami komercyjnymi z zakresu prawa rozrywkowego z perspektywy międzynarodowej.

Master of Laws (LLM) w mediach

Informa Connect
Online Zaoczne 15 - 24 miesiące Wrzesień 2020 Wielka Brytania Londyn

Rozwiń pogłębioną i praktyczną wiedzę z zakresu prawa mediów i rozrywki. Dowiedz się o kontraktach medialnych i rozrywkowych, prawie sportowym, prawach własności intelektualnej i wielu innych rzeczach od wiodących praktyków i naukowców.