LAWSTUDIES.PL

Programy Prawo sportowe, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

LLM lub magister prawa, jest zaawansowanym stopniu prawo, które ma wiarygodności w krajach na całym świecie. Ten tok studiów jest zwykle realizowane przez tych, którzy mają licencjat i chcesz zdobyć globalne poświadczeń prawnych lub głębszego zrozumienia prawa. LLMs mogą być oferowane w wielu różnych obszarach tematycznych.

Co to jest Prawo LLM Sports? Stopień ten ma na celu zapewnienie studentom lepsze zrozumienie lekkoatletycznych prawem i zagadnień prawnych na całym świecie. Zazwyczaj ten tok studiów przewiduje skupienie się na międzynarodowym i globalnym prawa sportowego, obejmujących takie tematy jak biznes, międzynarodowego prawa światowych organizacji sportowych i konkursach, w społeczeństwie, sportowych prawa umów i arbitrażu. Może także omówienie problemów, przed którymi stoi międzynarodowych organizacji sportowych, takich jak nielegalny hazard, korupcji, nadużywania narkotyków i sterydów i manipulacji gry. Studenci mogą mieć możliwość odbycia stażu w ramach wybranej programu.

Jedną z największych korzyści dla zdobywając dyplom LLM jest to, że zapewnia poświadczenia, które są akceptowane w wielu krajach na całym świecie. Jest to nieoceniona zaleta w dzisiejszym konkurencyjnym globalnym rynku pracy. Ponadto, ten stopień zapewnia lepsze zrozumienie zawiłości i zawiłości międzynarodowego prawa sportowego, a może poprawić umiejętności komunikacyjne i krytycznego myślenia.

Koszt zdobywając LLM zależy od takich czynników, jak w kraju, gdzie poziom jest zarobione, struktury indywidualnego programu oraz poprzedniego kredytu kursu studenta. Ważne jest, aby badania na zgodność finansową przed zapisaniem.

LLM w prawie sportowym jest bezcenne dla studentów, którzy chcą wejść kariery w międzynarodowym prawie sportowym. Studenci mogą znaleźć się dobrze nadaje się stać prawników umowy, rady dla organizacji sportowych, prawników dla sportowców lub radców prawnych.Ponadto, studenci mogą być w stanie znaleźć pracę jako konsultantów prawniczych sport. Możliwości dydaktyczne mogą być również dostępne dla absolwentów, którzy chcą kształcić przyszłe pokolenia prawników sportowych.

Uruchom program sportowy znaleźć swój LLM dziś. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

 

5 Wyniki z Prawo sportowe Filter

LL.M. in Entertainment, Art & Sports Law

University of Miami School of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Tampa

Prawo sportowe LLM

Nottingham Trent University - Nottingham Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Sport staje się coraz bardziej istotne w biznesie i może obejmować znaczne pakiety finansowe. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowane sportowych specjalistów prawa i kurs ten został zaprojektowany tak, aby spełnić tę potrzebę ...

Magister prawa sportowego, LLM

Real Madrid Graduate School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Real Madrid Graduate School Universidad Europea's Master of Sports Law, LLM jest skierowany do absolwentów prawa z całego świata, którzy chcą rozwijać swoją karierę zawodową w dziedzinie międzynarodowego prawa sportowego.

Master of Laws (LLM) w prawie sportowym i praktyce przez nauczanie na odległość (De Montfort University)

Informa Connect
Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Londyn

Popraw swoje perspektywy zawodowe, zdobywając tytuł magistra prawa sportowego i pozostając w pełnym wymiarze czasu pracy.

LL.M. International Sports Law

University Of Zurich - Faculty of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 semestry Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych + 1 więcej