LAWSTUDIES.PL

Prawo sportowe Hiszpania - programów Prawo sportowe Hiszpania Prawo sportowe

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Prawo sportowe Hiszpania - Weź Prawo sportowe Hiszpania. Wszystkie Prawo sportowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo sportowe, Hiszpania Filter

Magister prawa sportowego, LLM

Real Madrid Graduate School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Real Madrid Graduate School Universidad Europea's Master of Sports Law, LLM jest skierowany do absolwentów prawa z całego świata, którzy chcą rozwijać swoją karierę zawodową w dziedzinie międzynarodowego prawa sportowego.