Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Prawo prywatne, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Stopień magistra prawa, czyli LLM, zabiera większość uczonych od jednego do dwóch lat do ukończenia, w oczekiwaniu na status rekrutacji. W przeciwieństwie do innych studiów podyplomowych, większość programów LLM nie wymaga egzaminów wstępnych przed przyjęciem.

Studenci rozważający wyspecjalizowanie się w swojej wiedzy prawnej mogą zastanawiać się: "Co to jest LLM w prawie prywatnym?" Ci, którzy studiują i praktykują prawo prywatne, są zainteresowani związkami prawnymi między osobami. Jako takie, obszary zainteresowań zwykle obejmują, ale nie są ograniczone do: prawa własności, rodziny, dziedziczenia i umowy. Rozwój umiejętności miękkich i strategii medytacyjnych jest często kluczowym elementem studiowania prawa prywatnego, ponieważ wielu studentów będzie bezpośrednio kontaktować się z klientami i rozstrzygać spory między obywatelami zarówno w salach sądowych, jak i poza nimi.

Wybrani uczniowie są wybitnymi negocjatorami z dobrze wyszkolonymi zadaniami badawczymi i zdolnościami analitycznymi. Cechy te są nie tylko bardzo pożądane na rynku pracy, ale mogą również zapewnić ogromne korzyści w zakresie zarządzania osobistymi sporami i finansami.

Status rejestracji i całkowita długość programu często wpływają na cenę uzyskania LLM w prawie prywatnym. Inne potencjalne czynniki to opłaty za odmowę oraz kraj pochodzenia ucznia. Studenci powinni wziąć pod uwagę koszt uczestnictwa w każdym programie, aby upewnić się, że program najlepiej spełnia ich potrzeby finansowe.

W połączeniu z Juris Doctor lub LLB, perspektywy zawodowe dla studentów są ekspansywne i stale rosną. Chociaż większość prawa prywatnego koncentruje się na indywidualnych sporach sądowych, wielu absolwentów specjalizujących się w prawie prywatnym może znaleźć pracę w sektorze komercyjnym jako wspólnicy korporacyjni, nadzorcy prawni, doradcy korporacyjni i menedżerowie kontraktowi. Inne potencjalne oferty pracy, z których niektóre mogą wymagać dodatkowych powiązanych tytułów zawodowych, obejmują prawników specjalizujących się w sprawach rozwodowych, asystentów prawnych, asystentów prawnych, planistów majątkowych, doradców zaufania i menedżerów ds. Spraw prawnych.

Prywatne prawo zwykle koncentruje się na skali ogólnokrajowej, a zatem programy, choć obfite na całym świecie, często wymagają przynajmniej częściowej obecności osobistej, aby zarobić LLM w prawie prywatnym. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej

5 Wyniki z Prawo prywatne

Baltic International Academy

Program: Prawo prywatne Typ: Kompletny program studiów ... [+]

Program: Prawo prywatne Typ: Kompletny program studiów Stopień być uzyskane: Master Długość: 1,5 roku (3 semestry) Język : rosyjski Opłata roczna : * 1800 EUR (dla studentów UE) / 2500 EUR (dla studentów spoza UE) * Inne informacje : Płatność za dormitorium zaczyna się od 165 EUR. Dodatkowe informacje o możliwościach zakwaterowania można uzyskać pod adresem: http: //bsa.edu.lv/lang/eng/erasmus_plushostel.html. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z naszą komisją rekrutacyjną lub odwiedź naszą stronę internetową.

Program

Logika i metody badań naukowych Pedagogika i psychologia szkolnictwa wyższego Zagadnienia te... [-]
Łotwa Ryga
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Rosyjski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Program ten ma na celu wyposażenie cię w dogłębne zrozumienie podstawowych obszarów prawa prywatnego w dwóch wielkich tradycji prawnych Europy, prawa cywilnego i powszech ... [+]

Opis programu

Program ten ma na celu wyposażenie cię w dogłębne zrozumienie podstawowych obszarów prawa prywatnego w dwóch wielkich tradycji prawnych Europy, prawa cywilnego i powszechnego. Oferuje możliwość zdobycia zaawansowanej kwalifikacji, która jest zarówno rygorystyczna pod względem akademickim, jak i profesjonalna.

Opierając się na tradycjach cywilnych i common law, łączy badanie porównawcze kluczowych obszarów prawa prywatnego z dynamiką europejskich inicjatyw harmonizacyjnych. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy studiowali szereg przedmiotów prawa prywatnego na poziomie licencjackim, choć jest on również otwarty dla tych, których dyplom licencjata prawa połączył inne specjalizacje.... [-]

Wielka Brytania Edynburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Szkoła prawnicza w Koç University ma na celu wspieranie kreatywnych i wyrafinowanych prawników dzięki bogatym w treści kursom z zakresu prawa publicznego, prawa prywatneg ... [+]

.

Dlaczego warto wybrać program prawa publicznego lub prawa prywatnego Uniwersytetu w Koç?

• Uznani na całym świecie profesorowie (i wykładowcy), wyróżniający się publikacjami, badaniami i praktyką zawodów prawniczych.

• Aktualne kursy oparte na ugruntowanej wiedzy prawnej.

• Badania i nauka różnych dyscyplin prawnych w oparciu o wielowymiarowe perspektywy.

• Atmosfera, która stymuluje postęp akademicki i zawodowy, przy czym kwestie prawne obejmujące aspekty porównawcze i międzynarodowe są dokładnie badane.

• Zintegrowany program z warsztatami, seminariami i innymi działaniami równoległymi do programu nauczania.... [-]

Turcja Stambuł
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
UAEU United Arab Emirates University

Prawo prywatne to gałąź prawa zajmująca się relacjami między jednostkami lub instytucjami, a nie relacjami między nimi a państwem. ... [+]

Przegląd

Prawo prywatne to gałąź prawa zajmująca się relacjami między jednostkami lub instytucjami, a nie relacjami między nimi a państwem. Ta specjalność przyciąga absolwentów prawa, którzy chcą zostać zatrudnieni w firmach handlowych, kancelariach prawnych, instytucjach gospodarczych i sądownictwie. Program ma na celu zapewnienie absolwentom odpowiednich badań i umiejętności zawodowych poprzez skupienie się na transakcjach finansowych między osobami fizycznymi, czy to w przypadku transakcji cywilnych czy handlowych.

ZEA zajmuje teraz 1. miejsce w ZEA na podstawie rankingu Times Higher Education! Zajmujemy również 5. miejsce na Bliskim Wschodzie, 49. miejsce w Azji i 70. miejsce w rankingach Young University 2019.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dabi Al Ain
Sierpień 2020
Arabski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Montréal Law Faculty

Program ten odpowiada rzeczywistości coraz bardziej połączonego świata, który wymaga prawników do zajmowania się różnymi systemami prawnymi zarówno z zakresu prawa cywiln ... [+]

Program ten odpowiada rzeczywistości coraz bardziej połączonego świata, który wymaga prawników do zajmowania się różnymi systemami prawnymi zarówno z zakresu prawa cywilnego, jak i tradycji common law. Znani profesorowie z różnych krajów przystępują do wydziału Wydziału, aby dzielić się podstawami ich systemów prawnych.

Ten program oferuje kursy takie jak:

Metodologia i epistemologia prawa porównawczego.Prawo cywilne, gry wpływowe i konkursowe.Niemieckie prawo prywatne.Prawo prywatne państw iberoamerykańskich.Prawo prywatne państw azjatyckich.Prawo do wspólnego prawa.Prywatne prawo arabsko-muzułmańskie.Prawo porównawcze rodziny i ludzi.Dostęp do wymiaru sprawiedliwości i rozwiązywania konfliktów w prawie porównawczym.Prawo tubylcze.... [-]
Kanada Montreal
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku