Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Prawo obywatelskie, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

LLM jest stopniem przyznawanym osobom, które zdecydowały się kontynuować studia magisterskie w zakresie studiów prawniczych. Osoby fizyczne mogą zdecydować się na uzyskanie LLM w celu zdobycia wiedzy specjalistycznej w specjalistycznej dziedzinie prawa, takiej jak prawo upadłościowe lub prawo gospodarcze.

Co to jest LLM w prawie dotyczącym praw obywatelskich? Ten program został zaprojektowany, aby uczniowie krytycznie myśleli o problemach nękających dziś mniejszości. Kursy mogą skupiać się na prawach kobiet, badaniach genderowych, ludności tubylczej, imigrantach lub jakiejkolwiek innej grupie regularnie atakowanej przez większość. Celem tych kursów jest udoskonalenie analizy uczestników i krytycznych umiejętności analitycznych, tak aby mogli wdrożyć reformy prawne lub przynajmniej opracować teorie, jak prowadzić przyszłą reformę prawa.

Osoby, które ukończyły studia z dyplomem z zakresu praw obywatelskich, zwykle mają głębokie współczucie i zrozumienie dla wszystkich narodów i kultur. Wielu absolwentów ma także głębokie poczucie dobra i zła oraz umiejętność głębokiego i racjonalnego myślenia o tym, jak radzić sobie z dobrymi obrażeniami. Każda z tych cech może im dobrze służyć we wszystkich aspektach życia.

Koszt LLM jest bardzo zróżnicowany i zależy od wielu czynników. Oprócz ich lokalizacji i wybranej instytucji, osoby fizyczne muszą również wziąć pod uwagę koszty utrzymania.

Absolwenci posiadający dyplom z zakresu prawa obywatelskiego mogą zostać prywatnymi prawnikami zajmującymi się prawami obywatelskimi, działaczami na rzecz praw obywatelskich lub prawnikami w dużych organizacjach. Ponieważ większość korporacji musi wdrożyć praktyki i procedury w celu zmniejszenia ryzyka dyskryminacji, absolwenci tego programu mogą znaleźć pracę w sektorze przedsiębiorstw. Niektórzy mogą zostać prawnikami publicznymi, opowiadającymi się za prawami osób, którym brakuje środków.

Wiele szkół oferuje internetowe programy LLM, które są wygodne dla studentów, którzy mają pracę w pełnym wymiarze godzin lub rodziny, które mają obowiązek opieki. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Prawo obywatelskie

The University of Oklahoma - College of Law

Położony w samym sercu pierwotnego terytorium Indii, Prawo OU stanowi idealne środowisko dla nauki Native amerykańskiego prawa i kwestii dotyczących ludności tubylczej ... [+]

Położony w samym sercu pierwotnego terytorium Indii, Prawo OU stanowi idealne środowisko dla nauki prawa indiańskich i kwestii dotyczących ludności tubylczej. Oklahoma zawiera prawie czterdzieści plemiennych narodów i drugi co do wielkości populacji rdzennych Amerykanów w Stanach Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę ich obecność i historia regionu, prawo indyjskie dotyka praktycznie wszystkie obszary praktyki prawnej, co żywe i rosnące pole.

LL.M. w rdzennej prawo może być zakończona w ciągu jednego roku studiów w pełnym wymiarze czasu lub dwa lata studiów w niepełnym wymiarze godzin.

Uniwersytet Oklahomy - College of Law - LL.M.

John B. Turner LL.M. Program oferuje unikalne połączenie kursów, dostępnych wyłącznie w jednostce organizacyjnej, i pozwala studentom wybierać spośród trzech specjalności: energii i zasobów naturalnych, prawa ludności tubylczej, czy amerykańskie studia prawnicze (dla prawników zagranicznych wykształconych).... [-]

Stany Zjednoczone Norman
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SOAS University of London

SOAS LLM w dziedzinie prawa i płci oferuje interdyscyplinarną, intelektualnie i politycznie satysfakcjonującą i kolegialną przestrzeń, zaprojektowaną do krytycznych i wpł ... [+]

Tryb uczestnictwa: pełny etat lub niepełny etat

SOAS LLM w dziedzinie prawa i płci oferuje interdyscyplinarną, intelektualnie i politycznie satysfakcjonującą i kolegialną przestrzeń, zaprojektowaną do krytycznych i wpływowych kontaktów z prawem i płcią, ze szczególnym uwzględnieniem Globalnego Południa oraz zarówno historycznych, jak i współczesnych prawnych i nielegalnych działań związanych z płcią, sprawiedliwość seksualna, rasowa, rdzenna, klasowa, kastowa, niepełnosprawna, pokonfliktowa, postkolonialna i środowiskowa. Nasi studenci i nauczyciele są szczególnie zaznajomieni z teoretycznymi podejściami feministycznymi, dziwacznymi i krytycznymi rasowo do intersekcjonalności i są głęboko zaangażowani w nowatorskie projekty w „regionach SOAS ” i poza nimi.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku