LAWSTUDIES

Prawo medialne Wielka Brytania - programów Prawo medialne Wielka Brytania Prawo medialne

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Prawo medialne Wielka Brytania - Weź Prawo medialne Wielka Brytania. Wszystkie Prawo medialne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Prawo medialne, Wielka Brytania Filter

Master of Laws (LLM) w mediach

Informa Connect
Wielka Brytania, Londyn
Magister prawa (LLM)
11 Sep 2020
<
Zaoczne
<
15 miesiące
01 Sep 2020
Język angielski
Online

Rozwiń pogłębioną i praktyczną wiedzę z zakresu prawa mediów i rozrywki. Dowiedz się o kontraktach medialnych i rozrywkowych, prawie sportowym, prawach własności intelektualne ...

Czytaj więcej

LLM, Dyplom ukończenia studiów podyplomowych lub Podyplomowe świadectwo w zakresie technologii, mediów i prawa telekomunikacyjnego przez kształcenie na odległość (Queen Mary London University)

Informa Connect
Wielka Brytania, Londyn
Magister prawa (LLM)
08 Jan 2020
<
Zaoczne
02 Dec 2019
Język angielski
Online

Uzyskanie kwalifikacji ze Szkoły Prawa III miejsca w Wielkiej Brytanii przez Guardian University Guide 2018.

Czytaj więcej