LAWSTUDIES

Prawo medialne Dublin - programów Prawo medialne Dublin Prawo medialne, Dublin

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Irlandia ostatnio wprowadził prawo, które nakazuje wszyscy uczniowie uczęszczający wykształcenie wyższe do ubiegania się o kredyty rządowe, aby umożliwić im w osiągnięciu ich wyższe akademickie marzeń. Pierwszy językiem urzędowym jest irlandzki, znany również jako gaelic irlandzki, ale English (drugi język urzędowy) jest coraz szerzej stosowane. Stolicy kraju jest Dublin. Irlandia słynie z okazji Dnia Świętego Patryka (17 marca) na całym świecie.

Dublin, Leinster, który jest z prowincji, to nowoczesne centrum z instytucjami edukacyjnymi, które są znane z wysokiej jakości edukacji. To miasto ma wielkie znaczenie kulturowe. Oferuje on trzy główne uczelnie do osób ubiegających się o Wykształcenie: University of Dublin, National University of Ireland i Dublin City University.

Prawo medialne Dublin - Weź LLM Dublin. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo medialne, Dublin Filter

LLM w porównawczej ustawy medialnej

Independent College Dublin
IIrlandia, Dublin
Magister prawa (LLM)
21 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

LL.M porównawcza Prawo Media jest pierwszą i jedyną w swoim rodzaju kurs, aby być oferowane w Republice Irlandii. Jest to specjalistyczny program, który analizuje regulacji me ...

Czytaj więcej