LAWSTUDIES

Prawo korporacyjne Lincoln - programów Prawo korporacyjne Lincoln Prawo korporacyjne, Lincoln

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Lincoln jest miastem w Anglii z populacją mniejszą niż 100.000, z jednej trzeciej będących studentami wyższych. Najwcześniejsze początki Lincoln znajdują się od epoki żelaza, około 1 wieku pne, podczas gdy najbardziej znaczący szczątki pochodzą z czasów rzymskich.

Prawo korporacyjne Lincoln - Weź LLM Lincoln. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo korporacyjne, Lincoln Filter

Mistrz w międzynarodowym prawie korporacyjnym i handlowym

University of Lincoln
Magister prawa (LLM) 01 August 2020 W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Język angielski Stacjonarne

Międzynarodowe prawo handlowe i handlowe LLM jest przeznaczone dla absolwentów prawa i profesjonalistów, którzy chcą rozwijać specjalistyczną wiedzę prawną wymaganą w dzisiejs ...

Czytaj więcej