LAWSTUDIES.PL

Prawo korporacyjne Republika Południowej Afryki - programów Prawo korporacyjne Republika Południowej Afryki Prawo korporacyjne

Specjalizuje LL.M. stopień umożliwia pełnomocników do intensyfikacji lub zmienić swoją wiedzę w danej dziedzinie prawa. Czy jest specjalna koncentracja na danym obszarze może otworzyć nowe możliwości.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Prawo korporacyjne Republika Południowej Afryki - Weź Prawo korporacyjne Republika Południowej Afryki. Wszystkie Prawo korporacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo korporacyjne, Republika Południowej Afryki Filter

LLM w prawie korporacyjnym

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

LLM w prawie korporacyjnym stanowi idealną podstawę do specjalizacji w tej popularnej dziedzinie. UJ jest wyjątkowy, oferując cztery dedykowane moduły prawa korporacyjnego.