LAWSTUDIES

Prawo korporacyjne Republika Południowej Afryki - programów Prawo korporacyjne Republika Południowej Afryki Prawo korporacyjne

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Prawo korporacyjne Republika Południowej Afryki - Weź Prawo korporacyjne Republika Południowej Afryki. Wszystkie Prawo korporacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo korporacyjne, Republika Południowej Afryki Filter

LLM w prawie korporacyjnym

University of Johannesburg
Magister prawa (LLM)
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

LLM w prawie korporacyjnym stanowi idealną podstawę do specjalizacji w tej popularnej dziedzinie. UJ jest wyjątkowy, oferując cztery dedykowane moduły prawa korporacyjnego. ...

Czytaj więcej