LAWSTUDIES

Prawo korporacyjne Niderlandy - programów Prawo korporacyjne Niderlandy Prawo korporacyjne

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Prawo korporacyjne Niderlandy - Weź Prawo korporacyjne Niderlandy. Wszystkie Prawo korporacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Prawo korporacyjne, Niderlandy Filter

LLM Prawo handlowe i prawo spółek

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam
Niderlandy, Rotterdam
Magister prawa (LLM)
01 Aug 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Ze względu na unikalne połączenie dwóch jurysdykcji, zarówno międzynarodowego prawa spółek, jak i prawa handlowego, master Commercial

Czytaj więcej

Prawo korporacyjne i upadłościowe LLM

Nottingham Trent University - Nottingham Law School
Wielka Brytania, Nottingham + 2 Więcej
Magister prawa (LLM)
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne
Online

Prawo spółek i upadłościowe koncentruje się na organizacjach korporacyjnych i prawie w odniesieniu do nich. Kurs został zaprojektowany w odpowiedzi na szybki rozwój prawa korp ...

Czytaj więcej