LAWSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Prawo azjatyckie Azji - Prawo azjatyckie programów Prawo azjatyckie w Azji

LL.M. (Master of Laws) jest uznanym międzynarodowo studia podyplomowe prawo. LL.M. Wytrzymałość po prostu zazwyczaj nie pozwala, aby ćwiczyć prawo, w większości przypadków, LL.Mstudenci muszą zdobyć tytuł zawodowy

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Kształcenie na odległość Prawo azjatyckie Azji - Weź Prawo azjatyckie Azji. Wszystkie Kształcenie na odległość Prawo azjatyckie program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo azjatyckie, Azji, Kształcenie na odległość Filter

LLM (Applied Law) w malezyjskiej praktyce prawnej

The College of Law
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Master of Laws (Applied Law) Malezyjska Praktyka Prawna ma na celu zaspokojenie potrzeb malezyjskiego zawodu prawnika w zakresie nabywania umiejętności na poziomie wyższym, opartym na praktyce w wielu specjalistycznych obszarach praktyki.