close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Prawo UE, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Programy Master in Laws oferują cenne korzyści. Zaawansowana okazja edukacyjna trwa zwykle rok lub dwa. Programy zapewniają bliższe spojrzenie na obszary prawne, zapewniając szkolenia dla studentów prawa, którzy mają nadzieję zagłębić się w jeden lub dwa obszary koncentracji. Co to jest LLM w prawie UE? Program ten stopień spojrzy na konkretnych systemów prawnych w Unii Europejski… Czytaj więcej

Programy Master in Laws oferują cenne korzyści. Zaawansowana okazja edukacyjna trwa zwykle rok lub dwa. Programy zapewniają bliższe spojrzenie na obszary prawne, zapewniając szkolenia dla studentów prawa, którzy mają nadzieję zagłębić się w jeden lub dwa obszary koncentracji.

Co to jest LLM w prawie UE? Program ten stopień spojrzy na konkretnych systemów prawnych w Unii Europejskiej. Uczniowie mogą badać praktyki materialne i proceduralne. Kursy mogą obejmować gospodarcze, konstytucyjne i instytucjonalne podstawy prawa, a także prawo administracyjne i karne. Prawo UE ma tendencję do zastępowania praw określonych narodów i obejmuje wszystkie dziedziny prawa.

Biorąc udział w programie LLM w programie UE, uczeni często zdobywają umiejętności przydatne w życiu osobistym i zawodowym. Na przykład uczestnicy programu mogą zrozumieć swoje prawa jako obywatele danego kraju i obywatele Unii Europejskiej.

Istnieje wiele międzynarodowych i internetowych opcji rejestracji, a koszty często odzwierciedlają te różnice. Jest rozsądne, aby przyszli studenci kontaktowali się z instytucjami akademickimi i pytali o koszty i inne kwestie związane z rejestracją.

Ustawa LLM w prawie Unii stanowi wprowadzenie do spodziewanej postawy zawodowej w sądach i postępowaniach sądowych. Absolwenci mogą znaleźć opcje kariery w swoim kraju lub w międzynarodowych stażach. Możliwości zatrudnienia obejmują zwykle prawo korporacyjne i prywatne, krajową służbę publiczną (na przykład urzędnika służby cywilnej lub dyplomaty), analizę polityki, stanowiska rządowe, organizacje pozarządowe oraz badania naukowe i prawne. Niektórzy absolwenci mogą znaleźć pracę w organach nadzorczych zajmujących się sprawami europejskimi lub prawnikami w firmach transnarodowych. Inni mogą znaleźć pracę jako naukowcy, prezentując na seminariach i konferencjach.

Zajęcia są dostępne zarówno online, jak i osobiście na uniwersytetach iw innych instytucjach na całym świecie. Aby znaleźć odpowiednią szkołę dla siebie, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy. 

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Ghent University Law School
Gandawa, Belgia

LLM w prawie Unii Europejskiej prezentuje najlepsze z uznanych kompetencji Ghent Law School w UE

LLM w prawie Unii Europejskiej prezentuje najlepsze z uznanych kompetencji Ghent Law School w UE -
Magister prawa (LLM)
Studia dzienne
10 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Universidade da Coruña
Coruña, Hiszpania

Głównym celem Master UE składa się z wykwalifikowanych szkolenia w europejskiej administracji i zarządzania UE specjalistów zasobów.

Głównym celem Master UE składa się z wykwalifikowanych szkolenia w europejskiej administracji i zarządzania UE specjalistów zasobów. -
Magister prawa (LLM)
Studia dzienne
Język hiszpański
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
Lille Catholic University - Faculty of Law
Lille, Francja

The LL.M. w międzynarodowym

The LL.M. w międzynarodowym -
Magister prawa (LLM)
Studia dzienne
Język angielski, Francuski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami