Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Prawo UE, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Programy Master in Laws oferują cenne korzyści. Zaawansowana okazja edukacyjna trwa zwykle rok lub dwa. Programy zapewniają bliższe spojrzenie na obszary prawne, zapewniając szkolenia dla studentów prawa, którzy mają nadzieję zagłębić się w jeden lub dwa obszary koncentracji.

Co to jest LLM w prawie UE? Program ten stopień spojrzy na konkretnych systemów prawnych w Unii Europejskiej. Uczniowie mogą badać praktyki materialne i proceduralne. Kursy mogą obejmować gospodarcze, konstytucyjne i instytucjonalne podstawy prawa, a także prawo administracyjne i karne. Prawo UE ma tendencję do zastępowania praw określonych narodów i obejmuje wszystkie dziedziny prawa.

Biorąc udział w programie LLM w programie UE, uczeni często zdobywają umiejętności przydatne w życiu osobistym i zawodowym. Na przykład uczestnicy programu mogą zrozumieć swoje prawa jako obywatele danego kraju i obywatele Unii Europejskiej.

Istnieje wiele międzynarodowych i internetowych opcji rejestracji, a koszty często odzwierciedlają te różnice. Jest rozsądne, aby przyszli studenci kontaktowali się z instytucjami akademickimi i pytali o koszty i inne kwestie związane z rejestracją.

Ustawa LLM w prawie Unii stanowi wprowadzenie do spodziewanej postawy zawodowej w sądach i postępowaniach sądowych. Absolwenci mogą znaleźć opcje kariery w swoim kraju lub w międzynarodowych stażach. Możliwości zatrudnienia obejmują zwykle prawo korporacyjne i prywatne, krajową służbę publiczną (na przykład urzędnika służby cywilnej lub dyplomaty), analizę polityki, stanowiska rządowe, organizacje pozarządowe oraz badania naukowe i prawne. Niektórzy absolwenci mogą znaleźć pracę w organach nadzorczych zajmujących się sprawami europejskimi lub prawnikami w firmach transnarodowych. Inni mogą znaleźć pracę jako naukowcy, prezentując na seminariach i konferencjach.

Zajęcia są dostępne zarówno online, jak i osobiście na uniwersytetach iw innych instytucjach na całym świecie. Aby znaleźć odpowiednią szkołę dla siebie, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy. 

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Prawo UE

Universidade da Coruña

Głównym celem Master UE składa się z wykwalifikowanych szkolenia w europejskiej administracji i zarządzania UE specjalistów zasobów. ... [+]

Wprowadzenie

A Master in Law: Badania Unii Europejskiej (Master UE) uczy się na Wydziale Prawa Uniwersytetu od 1998 roku. Został on zaimplementowany jako Mistrza akademickiego-naukowca w 2006 roku, dekretem Ministerstwa Edukacji Xunta de Galicia nr. 51/2006 z dnia 23 marca. Studenci różnych promocjach ukończyli studia z wysokim poziomem specjalizacji w prawie Unii Europejskiej, co pozwoliło niektóre z nich do profesjonalnego skok na arenie międzynarodowej i pracy dzisiaj w instytucjach Unii Europejskiej.

Głównym celem Master UE składa się z wykwalifikowanych szkolenia w europejskiej administracji i zarządzania UE specjalistów zasobów. Tak więc, chcesz odpowiedzieć istnieje rosnące zapotrzebowanie na tych specjalistów na rynku pracy, a szczególnie w różnych władz lokalnych, regionalnych, krajowych i Unii Europejskiej, a także przedsiębiorstwa, a ogólnie w środkach ekonomicznych i prawnych, którzy są powołani do pracy w jednolitego rynku i wspólnej waluty, uregulowanych w zasadzie przez prawo Unii Europejskiej.... [-]

Hiszpania Coruña
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lille Catholic University - Faculty of Law

The LL.M. w międzynarodowym ... [+]

The LL.M. w międzynarodowym

Zasoby edukacyjneMaster 1 jest w 75% nauczany w języku angielskim.Master 2 jest w 90% nauczany w języku angielskim.Udział w międzynarodowych sporach sądowych: studenci magisterscy biorą udział w dyskusji na temat Vis w arbitrażu handlowym, Viena, Austria; Studenci Master 2 biorą udział w konkursie sądowym, King's College, Londyn.Interaktywne seminaria z wysoką intelektualną wymianą między profesorem a studentami; badanie oparte na praktycznym podejściu, w którym uczniom pomaga się zastosować teorię prawną do konkretnej hipotezy.W ramach programu Master 2 niektóre seminaria odbywają się w domu, co oznacza, że odbywają się w odpowie... [-]
Francja Lille
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ghent University Law School

LLM w prawie Unii Europejskiej prezentuje najlepsze z uznanych kompetencji Ghent Law School w UE ... [+]

LLM w prawie Unii Europejskiej przedstawia najlepsze z uznanych kompetencji Ghent Law School w zakresie prawa UE dla studentów aspirujących do specjalizacji w prawie i instytucjach Unii Europejskiej. Dzięki starannej kombinacji obowiązkowych kursów podstawowych i specjalistycznych kursów elekcyjnych, studenci otrzymują wszechstronne wykształcenie prawnicze na poziomie UE, przy jednoczesnym zachowaniu wolności skupienia się na osobistej karierze lub potrzebach badawczych. Ghent Law School jest unijnym Centrum Doskonałości im. Jeana Monneta, znanym ze swojej wiedzy fachowej i dostępnych zasobów dla prawa Unii Europejskiej. W sąsiedztwie instytucji UE Ghent Law School oferuje wszystkie niezbędne urządzenia do pogłębionej analizy prawa i praktyki Unii Europejskiej. Studenci mogą również korzystać z doskonałej biblioteki, która pełni także rolę Europejskiego Centrum Dokumentacji. Dzięki stale rozszerzającej się i dalej integrującej Unii Europejskiej oraz w coraz bardziej globalnym otoczeniu prawnym, LLM oferuje dodatkowy stopień prawniczy, który jest instrumentalny na międzynarodowym rynku pracy. Wyspecjalizowany charakter programu umożliwia uczniom rozwijanie konkretnych umiejętności i kompetencji w szybko rozwijających się obszarach prawa UE. Krótko mówiąc, program LLM w Ghent University Law School stanowi znaczący krok naprzód dla prawników i specjalistów, którzy wymagają znajomości prawa UE i / lub instytucji UE w celu rozwoju kariery. Program nauczania: http://www.law.ugent.be/llm/llm-european-union-law... [-]

Belgia Gandawa
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku