$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Prawniczy angielski, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Master of Laws (LLM) to kwalifikacja akademicka w skoncentrowanym obszarze szkolenia. Wiele z tych programów opiera się na badaniach, zapewniając absolwentom opcjonalną ścieżkę do przyszłości w edukacji. Ukończenie LLM może zwiększyć szanse na rynku pracy, oprócz czynników, takich jak zgromadzone lata doświadczenia prawnego i reputacja wybranej szkoły prawniczej. Co to jest LLM… Czytaj więcej

Master of Laws (LLM) to kwalifikacja akademicka w skoncentrowanym obszarze szkolenia. Wiele z tych programów opiera się na badaniach, zapewniając absolwentom opcjonalną ścieżkę do przyszłości w edukacji. Ukończenie LLM może zwiększyć szanse na rynku pracy, oprócz czynników, takich jak zgromadzone lata doświadczenia prawnego i reputacja wybranej szkoły prawniczej.

Co to jest LLM w Legal English? Obszar studiów łączy zarówno umiejętności prawne, jak i językowe, a kursy mogą obejmować studia z zakresu prawa cywilnego i karnego, prawa gospodarczego, publicznego prawa do działania i prawa międzynarodowego. Uczniowie uczestniczący w tym programie mogą zapoznać się z podstawami systemu prawnego Stanów Zjednoczonych lub ćwiczyć rzecznictwo i umiejętności ustne. Program może być odpowiedni dla naukowców, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje prawne, aby objąć te wymagane do wykonywania zawodu w Stanach Zjednoczonych.

Uczniowie uczestniczący w programie LLM w języku legal English często mają możliwość udoskonalenia posługiwania się terminologią prawniczą i lepszego zapoznania się z prawem transnarodowym. Osoby, które nie są rodowitymi użytkownikami języka angielskiego, mogą uczestniczyć w tym programie, aby lepiej zrozumieć język angielski i podstawy prawa amerykańskiego.

Koszt LLM zależy od szkoły i czasu trwania programu. Przyszli studenci powinni dokładnie przejrzeć swoje opcje i każdą szkołę, aby upewnić się, że znaleźli program odpowiadający ich potrzebom.

Absolwenci LLM w Legal English mogą koncentrować się na wąskich polach, takich jak postępowanie karne lub międzynarodowe prawo finansowe. Uczestnicy programu mogą również używać stopnia, aby przejść z jednej dziedziny prawa na drugą. Absolwenci mogą stać się prawnikami zajmującymi się własnością intelektualną lub rozwiązywać międzynarodowe spory dotyczące krajów anglojęzycznych i krajów nieanglojęzycznych. Ten stopień może również otworzyć perspektywy pracy w dziedzinie badań naukowych i akademickich.

Programy magisterskie są oferowane przez uniwersytety na całym świecie. Dostępne są programy online, dzięki którym uczniowie mogą uczestniczyć w prestiżowych szkołach bez konieczności przemieszczania się z jednego kraju do drugiego. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Indiana University Maurer School of Law
Bloomington, Stany Zjednoczone

Dwuletni program LLM z angielskim dla prawa to dwuetapowy program dla kandydatów, którzy nie spełniają jeszcze wymagań dotyczących znajomości języka angielskiego w celu bezpoś ... +

Dwuletni program LLM z angielskim dla prawa to dwuetapowy program dla kandydatów, którzy nie spełniają jeszcze wymagań dotyczących znajomości języka angielskiego w celu bezpośredniego przyjęcia do standardowego programu studiów LLM. -
Magister prawa (LLM)
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia