LAWSTUDIES.PL

Zaoczne LLM Portugalia - programów LLM Portugalia LLM

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Zaoczne LLM Portugalia - Weź Zaoczne LLM Portugalia. Wszystkie Zaoczne LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister prawa i zarządzania

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 semestry Październik 2019 Portugalia Porto + 1 więcej

W dzisiejszym trudnym i zmieniającym się kontekście umiejętność zrozumienia złożoności i dynamizmu rzeczywistości wymaga multidyscyplinarnego podejścia. Magister prawa i zarządzania zapewnia jasną odpowiedź na tę potrzebę rynku, oferując wyjątkową okazję do szkolenia specjalistów z solidną wiedzą w obu dziedzinach.

Magister prawa

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Październik 2019 Portugalia Porto

Dekret z mocą ustawy nr 74/2006, z 24 marca, stanowi, że "w kształceniu uniwersyteckim cykl studiów prowadzących do uzyskania tytułu magistra powinien zapewniać studentowi uzyskanie specjalizacji o charakterze akademickim z wykorzystaniem działalności badawczej , innowacje lub pogłębienie kompetencji zawodowych "(art. 18 ust. 3). Magister katolickiej Porto dąży do pełnego osiągnięcia tego celu.

Zaawansowane ll.m. w międzynarodowym prawie gospodarczym

Católica Global School of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Portugalia Lisbon + 1 więcej

Ten LL.M. to jeden z niewielu programów przeznaczonych specjalnie dla tych prawników, którzy chcą rozwijać karierę zawodową w międzynarodowym prawie gospodarczym.