LAWSTUDIES

Studia niestacjonarne LLM Porto - programów LLM Porto LLM , Porto

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Porto jest drugim najbardziej zaludnionym miastem w Portugalii, po Lizbonie z liczbą ludności około 1,3 mln osób. University of Porto jest głównym uczelni w Portugalii, ponieważ służy studentom z całej Europy i świata w ogóle. Istnieje wiele innych uczelni technicznych w Porto też.

Studia niestacjonarne LLM Porto - Weź LLM Porto. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister prawa

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
<
studia niestacjonarne
30 Cze 2021
Portuguese (Portugal)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Jest to tytuł magisterski z ośmioma obszarami specjalizacji, który umożliwia studentowi tworzenie własnej struktury programowej zgodnie z jego celami.

Czytaj więcej