Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Polityka, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Dla osób z dyplomem ukończenia studiów wyższych, którzy chcą specjalizować się w określonym obszarze, pomocne może okazać się zdobycie wiedzy dzięki uzyskaniu tytułu magistra prawa lub LLM. Zwykle ukończone w ciągu jednego roku, ten stopień licencjata może znacznie zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie w wybranym zakresie.

Co to jest LLM w polityce? Kiedy ktoś z dyplomem prawniczym chce skupić się wyłącznie na prawach politycznych, program LLM w polityce może być zdobywany w kilku różnych dziedzinach. Prawo i polityka interesu publicznego, prawo i polityka ochrony środowiska, a prawo i polityka międzynarodowego prawa konkurencji to tylko niektóre z możliwości wyboru. Ponieważ strategie odgrywają tak dużą rolę w ustawodawstwie w możliwie najszerszym zakresie, a upewniając się, że pomagają ludziom, a nie ich utrudniają, może być bardzo satysfakcjonujące, aby odgrywać rolę w tworzeniu, zmianie lub likwidacji polityk.

Zarabianie na zasadach LLM w polityce może uczynić Cię bardziej pożądanym prawnikiem, ponieważ w każdym momencie każda firma i organ zarządzający na całym świecie potrzebują pomocy w ich polityce. Może również zwiększyć swój potencjał zarobkowy, a nawet pomóc w przygotowaniach do innych dziedzin, takich jak polityka.

Każda szkoła, która oferuje LLM w Polityce będzie miała różne ceny czesnego w oparciu o różne czynniki, takie jak wielkość szkoły i jej prestiż. Będą też różne koszty dla szkół w zależności od kraju, w którym się znajdują.

Istnieje wiele opcji kariery dla osób z LLM w polityce. Możesz praktykować prawo, zostać lobbystą, pracować z organizacjami rządowymi i non-profit lub pracować w think tanku, aby zbadać i analizować bieżące kwestie w polityce. Istnieją praktycznie niezliczone sposoby prowadzenia prawa politycznego, ponieważ każda branża ma miejsca pracy związane z polityką.

Istnieje wiele wspaniałych szkół na całym świecie oferujących program LLM w polityce.Możesz też wziąć udział w niektórych zajęciach online. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej Pokaż mniej

8 Wyniki z Polityka

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Prawo i polityka bezpośredni wpływ na multitrillion dolarów branży opieki zdrowotnej i ludzi to służy. ... [+]

Definiowanie przyszłości prawa Zdrowia i Polityki

Prawo i polityka bezpośredni wpływ na multitrillion dolarów branży opieki zdrowotnej i ludzi to służy. Dowiedz się, jak dostarczyć fachowej porady prawnej klientom stojących skomplikowanych spraw - z ustawy i Medicare przystępnej starannością walk ubezpieczeniowych i biotechnologii. Jeśli planujesz wyspecjalizować swoją praktykę prawniczą, żadna inna dziedzina prawa daje więcej możliwości. Absolwent naszej internetowym LL.M. Program w ciągu około 18 miesięcy. Dowództwo. Komunikować się. Wprowadzać innowacje. Definiowanie przyszłości prawa zdrowia i polityki.

[-]
Stany Zjednoczone Hempstead
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Aby sprostać potrzebie dogłębnego szkolenia w tej dziedzinie, ten wyjątkowy program w niepełnym wymiarze godzin stanowi "złoty standard" dla edukacji w tej dziedzinie. ... [+]

Przegląd

Aby sprostać potrzebie dogłębnego szkolenia w tej dziedzinie, ten wyjątkowy program w niepełnym wymiarze godzin stanowi "złoty standard" dla edukacji w tej dziedzinie.

Wydarzenia ostatnich dwóch dekad sprawiły, że prawo zamówień publicznych jest jedną z najbardziej ekscytujących i szybko rozwijających się dziedzin prawa. Biorąc pod uwagę, w jakim stopniu przepisy prawne regulują obecnie codzienne prowadzenie większości działań związanych z zamówieniami, znajomość prawa zamówień stała się kluczowa dla każdego, kto pracuje w sektorze publicznym.

Ten program jest otwarty dla osób posiadających wykształcenie prawnicze oraz tych, którzy nie wymagają wykształcenia prawniczego. Jest przeznaczony w szczególności do:... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

LLM w prawie Internet i polityki jest również znany jako LLM w IT & Prawo telekomunikacyjne. Wybór struktury kształcenia i moduł są identyczne. Będziesz miał wybór wy ... [+]

Dlaczego ten kurs?

LLM w prawie Internet i polityki jest również znany jako LLM w IT & Prawo telekomunikacyjne. Wybór struktury kształcenia i moduł są identyczne. Będziesz miał wybór wymienną tytuł, który najlepiej odpowiada żądany sektor i kraju zatrudnienia.

Prawo do Internetu, Polityka Internet, IT & Telecoms Prawo szybko zmieniających się obszarów specjalizacji prawnej, które mają duży zasięg międzynarodowy i silne perspektywy zatrudnienia.

Będziesz studiować

Ten kurs jest oferowany poprzez kształcenie na odległość z ujęcia we wrześniu.

Będziesz ukończyć sześć modułów.

Obowiązkowe Moduł Badania prawna (LLM / PgDip) Następujące moduły dostępne są również:... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Graduate University

Wyższa Szkoła Studiów Prawo, Polityka i Globalnych Uniwersytetu Cambridge Absolwent posiada niezrównaną program nauczania, oferując prawa i polityki Masters i doktorancki ... [+]

LL.M., DJ-ów i doktorat, w prawie i Polityka zawodowych świadectwa

Absolwent Cambridge University 's College of Law, Studia Polityka & Globalne ma niezrównany program nauczania, oferując prawa i polityki Masters i doktoranckie stopni - LL.M., magistra U. & Polityki DJ-e (doktorat z nauk prawnych) i pH .D. Prawo i polityka w - i kilka innych wspólnych dyplomów z Graduate University College w Cambridge, w tym Wyższej Szkole Biznesu i Kolegium Regulacji Nauki i Zdrowia Publicznego. Wydział mieć zasięg i głębię wiedzy w zakresie stypendium i praktyki prawnej, która pozwala na studia do zaoferowania solidną globalnego zanurzenie program nauczania. Obejmują one szeroką gamę projektów przywództwa oparty Praxis i kursy, które dają studentom możliwość umieścić nauki w klasie pracować rozwiązywania rzeczywistych problemów. Program akademicki jest również znany z jedynego na świecie globalnym formacie kampusu, oferując doświadczenia zanurzenie w każdym regionie świata, aby zdobyć rzadkie wgląd w prawie międzynarodowym i porównawczym. Studenci mają zazwyczaj multidyscyplinarnych interesów i zbadanie tych interesów na światowych Intensives zanurzenia z wykładowców, że akcje i mentor swoimi doświadczeniami, stypendium i program nauczania w całym programie.... [-]

Stany Zjednoczone Cambridge
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Middlesex University London

Stopień ten ma na celu umożliwienie studentom specjalizować się w tematy związane z prawem migracji i polityki, wyposażając je w kompleksowej wiedzy na temat systemów pra ... [+]

Dlaczego warto studiować LLM Prawo Migracji i Polityki na Middlesex University?

School of Law w Middlesex University jest domem dla wielu międzynarodowo uznanych ekspertów w dziedzinie migracji, w tym dziekan szkoły prof Joshua Castellino, który przewodniczył 8. sesji Forum ONZ ds Spraw Mniejszości i docenta dr Helena Wray , Wraz z kolegą, profesorem płci, migracji i obywatelstwa Elenore Kofmana dr Wray przeprowadziła badania migracji w imieniu Urzędu Komisarza Dziecięcego w Anglii.

Z silnym poczuciem sprawiedliwości społecznej w swej istocie i znanego Praw Człowieka Europejskie Centrum Advocacy opartego na miejscu, Szkoła jest motorem pozytywnych działań w dziedzinie międzynarodowej polityki migracyjnej.... [-]

Wielka Brytania Londyn UK Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Dundee - School of Social Sciences

Długoterminowy rozwój gospodarczy świata zależy od istnienia wydajnych, innowacyjnych i kreatywnych sektorów energii i zasobów. Te z kolei polegają na osobach, które mają ... [+]

Przegląd

Długoterminowy rozwój gospodarczy świata zależy od istnienia wydajnych, innowacyjnych i kreatywnych sektorów energii i zasobów. Te z kolei polegają na osobach, które mają solidne podstawy prawne, ekonomiczne, techniczne i polityczne.

CEPMLP znajduje się w centrum tych zagadnień i zapewnia najlepsze w zakresie zaawansowanej edukacji w swojej dziedzinie, przygotowując absolwentów do sprostania wyzwaniom stawianym przez rozwijającą się globalną gospodarkę.

W swojej historii CEPMLP osiągnął stały wzrost i ustanowił międzynarodową przewagę w swoich podstawowych działaniach: wyniki w nauce, badania naukowe na wysokim poziomie, doradztwo strategiczne i najwyższej jakości edukację wykonawczą. Obecnie mamy ponad 500 zarejestrowanych studentów podyplomowych z ponad 50 krajów na całym świecie.... [-]

Wielka Brytania Dundee
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
American University Washington College of Law

W sercu Waszyngtonu, LL.M. w programie dotyczącym prawa ... [+]

LL.M. z różnicą

American University Washington College of Law Master of Laws of Law (LL.M.) przygotuje cię do zrozumienia problemów, które są na pograniczu prawa, polityki i wszystkich szczebli władzy poprzez szeroko zakrojone badania opinii publicznej prawo w Stanach Zjednoczonych.

To jest LL.M. z różnicą. Zaprojektowany dla absolwentów prawa krajowego i międzynarodowego, którzy mają duże zainteresowanie rządem i polityką USA, dynamiką demokracji i sensem rządów prawa, LL.M. w ustawie i rządach zabiera studentów na szeroką i głęboką analizę najważniejszych kwestii polityki publicznej w tamtym czasie. Naszą organizacyjną zasadą edukacyjną jest to, że najlepiej przygotowani prawnicy i analitycy w zakresie prawa regulacyjnego nie tylko mają mocne poglądy na poszczególne tematy, ale także opanowanie teorii, sił politycznych i realiów instytucjonalnych, które definiują prawo publiczne w Stanach Zjednoczonych.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of the Pacific

LLM w amerykańskim prawie i polityce jest zaprojektowany specjalnie dla międzynarodowych prawników lub absolwentów prawa, którzy szukają ogólnego wprowadzenia do prawa St ... [+]

LLM w amerykańskim prawie i polityce jest zaprojektowany specjalnie dla międzynarodowych prawników lub absolwentów prawa, którzy szukają ogólnego wprowadzenia do prawa Stanów Zjednoczonych. Będziesz studiować podstawy prawa amerykańskiego i będziesz przygotowany do wykazania znajomości prawa amerykańskiego pracownikom i klientom.

Najważniejsze elementy programuKursy doświadczeniowe ze studentami JD umożliwiające bezpośrednią obserwację amerykańskiego szkolenia prawnikówWspółpracuj z dyrektorem studiów podyplomowych i programów międzynarodowych, aby dostosować swój wybór kursu, aby zakwalifikować się do egzaminu adwokackiegoZapoznaj się z podstawą prawa amerykańskiego, aby przygotować się do wykazania znajomości prawa amerykańskiego pracownikom i klientomUzyskaj dostęp do szerokiej bazy absolwentów McGeorge z całego świataDołącz do społeczności studentów prawa, wykładowców i absolwentów, a otrzymasz specjalną pomoc w dostosowaniu się do życia studenckiego w Stanach ZjednoczonychProgram... [-]
Stany Zjednoczone Sacramento
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku