Filter
Studia magisterskie z prawa
Nowa Zelandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLM Nowa Zelandia - programów LLM Nowa Zelandia LLM

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

LLM (Master of Laws) to studia podyplomowe dla studentów prawa. Zwykle jest przeznaczony dla profesjonalistów i studentów prawa, którzy chcą zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa, takie jak prawo międzynarodowe lub podatkowego.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

LLM Nowa Zelandia - Weź LLM Nowa Zelandia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

Victoria University of Wellington

Przenieś swoją pasję do prawa na wyższy poziom dzięki zaawansowanym badaniom i badaniom. Bądź w centrum debaty, analizy i dialogu na temat prawa i kwestii prawnych w Nowe ... [+]

Przegląd

Przenieś swoją pasję do prawa na wyższy poziom dzięki zaawansowanym badaniom i badaniom. Bądź w centrum debaty, analizy i dialogu na temat prawa i kwestii prawnych w Nowej Zelandii.

W pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin Twoje studia będą trafne, dostępne i nagradzane intelektualnie - będą badać dziedzinę prawa, która Cię interesuje lub dostosujesz kierunek studiów, który pasuje do twoich celów zawodowych.

Elastyczne badanie

Zaprojektowany z myślą o elastyczności, Master of Laws oferuje kursy prowadzone w różnych formatach. Niektóre kursy spotykają się co tydzień, inne są nauczane w bardziej zwartej formie.

Kursy blokowe są prowadzone w skoncentrowany sposób przez okres od jednego do dwóch tygodni, a intensywne kursy są podzielone na odcinki od ośmiu do dwunastu godzin. Są one często nauczane przez dwa do trzech kolejnych wieczorów lub w piątkowe popołudniowe i sobotnie sesje, z przerwą między sesjami od dwóch do trzech tygodni.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 - 12 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Z roczną Master of Laws kwalifikacji z Uniwersytetu Waikato można dostosować swój program poprzez dobór nauczanych dokumentów i / lub tezy badawczej. ... [+]

Master of Laws

Z roczną Master of Laws kwalifikacji z Uniwersytetu Waikato można dostosować swój program poprzez dobór nauczanych dokumentów i / lub tezy badawczej.

Wydział Prawa na Uniwersytecie Waikato kładzie silny nacisk na rozwój umiejętności badawczych. Klasy są małe i są zazwyczaj oferowane w dyskusji w stylu seminarium. Takie podejście do nauczania na poziomie zaawansowanym tworzy możliwości, aby dzielić się perspektywy i omówienia zagadnień związanych z tematem. To pomoże Ci poprawić swoje umiejętności komunikacyjne i zdobywać wiedzę fachową. Stwarza to możliwości do sieci z innymi i odnowić motywację i pewność siebie. Otrzymasz również dużo czasu na jeden-na-jeden z wykładów lub nadzór kadry akademickiej.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The College of Law

Master of Law (Applied Law) w Common Law Practice (NZ) został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb nowozelandzkiego zawodu prawniczego dla uzyskania wyższego poziom ... [+]

LLM (STOSOWANE PRAWO) WSPÓLNA PRAKTYKA PRAWNA

Master of Law (Applied Law) w Common Law Practice ma na celu zaspokojenie potrzeb nowozelandzkiego zawodu prawniczego w zakresie nabywania umiejętności na poziomie wyższym, opartym na praktyce w wielu specjalistycznych obszarach praktyki.

Sześć z początkowych przedmiotów tego programu ma również na celu wyposażenie zagranicznych wykwalifikowanych prawników w wiedzę i umiejętności potrzebne do zdania sześciu przedmiotów Prawo Nowej Zelandii i Egzamin praktyczny (NZLPE).

NZLPE Część I (nowozelandzki system prawny) - NZLP1 Praktyka Prawa Konstytucyjnego i Administracyjnego (Nowa Zelandia)NZLPE Part II (Law of Contract) - NZLP2 Commercial Contracts Practice (Nowa Zelandia)NZLPE Część III (Prawo karne) - NZLP3 Praktyka Prawa Karnego (Nowa Zelandia)NZLPE Part IV (Property) - NZLP6 Property Law Practice (Nowa Zelandia)NZLPE Part V (Law of Torts) - NZLP5 Praktyka urazów i tortur (Nowa Zelandia)NZLPE Część VI (Equity) - NZLP7 Praktyka Wills, Estates and Trusts (Nowa Zelandia)DLACZEGO MASTER OF LAWS (APPLIED LAW)?... [-]
Nowa Zelandia Auckland
February 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku