LLM Nowa Zelandia - programów LLM Nowa Zelandia LLM

LLM Nowa Zelandia - programów LLM Nowa Zelandia LLM

Magister prawa

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

LLM (Master of Law) jest zaawansowanym stopniu prawo, które pomoże przygotować uczniów ze specjalistycznych szkoleń prawnej. Kursy często łączą badań, zajęć i pracy magisterskiej. Programy LLM często mają od jednego do dwóch lat.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

LLM Nowa Zelandia - Weź LLM Nowa Zelandia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

LLM (prawo Właściwe) W Praktyce Common Law

The College of Law
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Nowa Zelandia Auckland

Master of Law (Applied Law) w Common Law Practice ma na celu zaspokojenie potrzeb nowozelandzkiego zawodu prawniczego w zakresie nabywania umiejętności na poziomie wyższym, opartym na praktyce w wielu specjalistycznych obszarach praktyki. [+]

LLM (STOSOWANE PRAWO) WSPÓLNA PRAKTYKA PRAWNA

Master of Law (Applied Law) w Common Law Practice ma na celu zaspokojenie potrzeb nowozelandzkiego zawodu prawniczego w zakresie nabywania umiejętności na poziomie wyższym, opartym na praktyce w wielu specjalistycznych obszarach praktyki.

Sześć z początkowych przedmiotów tego programu ma również na celu wyposażenie zagranicznych wykwalifikowanych prawników w wiedzę i umiejętności potrzebne do zdania sześciu przedmiotów Prawo Nowej Zelandii i Egzamin praktyczny (NZLPE).

NZLPE Część I (nowozelandzki system prawny) - NZLP1 Praktyka Prawa Konstytucyjnego i Administracyjnego (Nowa Zelandia)NZLPE Part II (Law of Contract) - NZLP2 Commercial Contracts Practice (Nowa Zelandia)NZLPE Część III (Prawo karne) - NZLP3 Praktyka Prawa Karnego (Nowa Zelandia)NZLPE Part IV (Property) - NZLP6 Property Law Practice (Nowa Zelandia)NZLPE Part V (Law of Torts) - NZLP5 Praktyka urazów i tortur (Nowa Zelandia)NZLPE Część VI (Equity) - NZLP7 Praktyka Wills, Estates and Trusts (Nowa Zelandia)DLACZEGO MASTER OF LAWS (APPLIED LAW)?... [-]

Master Of Laws

The University of Waikato
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok July 2019 Nowa Zelandia Hamilton Tauranga + 1 więcej

Z roczną Master of Laws kwalifikacji z Uniwersytetu Waikato można dostosować swój program poprzez dobór nauczanych dokumentów i / lub tezy badawczej. [+]

Master of Laws

Z roczną Master of Laws kwalifikacji z Uniwersytetu Waikato można dostosować swój program poprzez dobór nauczanych dokumentów i / lub tezy badawczej.

Wydział Prawa na Uniwersytecie Waikato kładzie silny nacisk na rozwój umiejętności badawczych. Klasy są małe i są zazwyczaj oferowane w dyskusji w stylu seminarium. Takie podejście do nauczania na poziomie zaawansowanym tworzy możliwości, aby dzielić się perspektywy i omówienia zagadnień związanych z tematem. To pomoże Ci poprawić swoje umiejętności komunikacyjne i zdobywać wiedzę fachową. Stwarza to możliwości do sieci z innymi i odnowić motywację i pewność siebie. Otrzymasz również dużo czasu na jeden-na-jeden z wykładów lub nadzór kadry akademickiej.... [-]