LAWSTUDIES.PL

LLM Lüneburg - programy LLM Lüneburg - LLM Lüneburg

Specjalizuje LL.M. stopień umożliwia pełnomocników do intensyfikacji lub zmienić swoją wiedzę w danej dziedzinie prawa. Czy jest specjalna koncentracja na danym obszarze może otworzyć nowe możliwości.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

LLM Lüneburg - Weź LLM Lüneburg. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Laws - konkurencja i regulacja (LL.M.)

Leuphana University of Luneburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Lüneburg

Professional Masters Program Competition & Regulation LL.M .: prawo w zakresie regulacji i konkurencji

Międzynarodowe prawo gospodarcze (LL.M.)

Leuphana University of Luneburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat(a) Październik 2019 Wielka Brytania Glasgow Niemcy Lüneburg + 2 więcej

Dwuletni program studiów drugiego stopnia koncentruje się na międzynarodowym prawie gospodarczym i został opracowany wspólnie przez University of Glasgow w Szkocji i Leuphana