LAWSTUDIES

LLM Lüneburg - programy LLM Lüneburg - LLM Lüneburg

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

LLM Lüneburg - Weź LLM Lüneburg. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Laws in Competition

Leuphana University of Luneburg
Magister prawa (LLM)
Mar 2020
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

The LL.M. Konkurs i regulacja nauki mieszanej Masters został uruchomiony przez Leuphana Professional School w 2013 roku. Program ten oferuje pracownikom zawodowym wyjątkową ok ...

Czytaj więcej

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym (LL.M.)

Leuphana University of Luneburg
Magister prawa (LLM)
01 Paź 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
01 Cze 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dwuletni program LLM oferuje dogłębną analizę międzynarodowego prawa gospodarczego z podwójnym dyplomem na Uniwersytecie Leuphana w Lüneburgu w Niemczech i University of Glasg ...

Czytaj więcej