LAWSTUDIES

Online Studia prawnicze Lüneburg - programów Studia prawnicze Lüneburg Studia prawnicze , Lüneburg

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

W zależności od preferencji własnych, stając się specjalistą w prawa i przepisów może prowadzić jeden do wielu różnych podziałów. Wśród najbardziej popularnych z tych specjalnościach, prawo handlowe, teorii regulacji i stosunków międzynarodowych.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Online Studia prawnicze Lüneburg - Weź Studia prawnicze Lüneburg. Wszystkie Studia prawnicze program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Studia prawnicze, Lüneburg Filter

Master of Laws in Competition

Leuphana University of Luneburg
Magister prawa (LLM)
Mar 2020
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 semestry
10 Gru 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

The LL.M. Konkurs i regulacja nauki mieszanej Masters został uruchomiony przez Leuphana Professional School w 2013 roku. Program ten oferuje pracownikom zawodowym wyjątkową ok ...

Czytaj więcej

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym (LL.M.)

Leuphana University of Luneburg
Magister prawa (LLM)
01 Paź 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
01 Cze 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dwuletni program studiów LLM oferuje dogłębne studia międzynarodowego prawa gospodarczego z podwójnym dyplomem na Uniwersytecie Leuphana w Lüneburg w Niemczech i na Uniwersyte ...

Czytaj więcej