LAWSTUDIES

Online Międzynarodowe prawo handlowe Lancashire - programów Międzynarodowe prawo handlowe Lancashire Międzynarodowe prawo handlowe , Lancashire

Specjalizuje LL.M. stopień umożliwia pełnomocników do intensyfikacji lub zmienić swoją wiedzę w danej dziedzinie prawa. Czy jest specjalna koncentracja na danym obszarze może otworzyć nowe możliwości.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Lancaster jest w Lancashire i dwa z czterech uniwersytetów Lancashire znajdują się tam, wraz z dwoma siedmiu szkół. Jest to także historyczne miasto z dużą ilością znanych budynkach, zwłaszcza religijnych.

Online Międzynarodowe prawo handlowe Lancashire - Weź Międzynarodowe prawo handlowe Lancashire. Wszystkie Międzynarodowe prawo handlowe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Międzynarodowe prawo handlowe, Lancashire Filter

LLM w międzynarodowym prawie handlowym (z opcjonalnym profesjonalnym stażem)

Lancashire Law School - University of Central Lancashire
Magister prawa (LLM)
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Międzynarodowe prawo handlowe LLM jest dostępne dla studentów zarówno z prawnego, jak i nie legalnego środowiska. Nasi studenci to zazwyczaj absolwenci prawa, absolwenci bizne ...

Czytaj więcej