LAWSTUDIES.PL

Zaoczne LLM Meksyk - programów LLM Meksyk LLM

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Zaoczne LLM Meksyk - Weź Zaoczne LLM Meksyk. Wszystkie Zaoczne LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister międzynarodowego prawa handlowego

University of the Americas Puebla (UDLAP)
Online Zaoczne 2 lat July 2019 Meksyk Puebla City

Ten program magistra międzynarodowego prawa handlowego zapewnia studentom środki na zdobycie specjalistycznej wiedzy w międzynarodowym prawie handlowym, stając się w stanie opracować strategie, działać jako konsultanci i ..

mistrz prawa podatkowego

University of the Americas Puebla (UDLAP)
Online Zaoczne 2 lat July 2019 Meksyk Puebla City

To Mistrz w fiskalna programu Prawa ułatwia nabycie zdolności do analizy prawne i podatkowe aspekty w kontekście krajowym i aspekty międzynarodowe.