LAWSTUDIES

LLM Mazatlan - programy LLM Mazatlan - LLM Mazatlan

LL.M. (Master of Laws) jest uznanym międzynarodowo studia podyplomowe prawo. LL.M. Wytrzymałość po prostu zazwyczaj nie pozwala, aby ćwiczyć prawo, w większości przypadków, LL.Mstudenci muszą zdobyć tytuł zawodowy

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Mazatlán słynie z rybołówstwa i przemysłu turystycznego, ale sektor edukacji Warto wspomnieć, istnieją liczne szkoły średnie i wysokie szkoły promujące edukację i badania, Centrum Badań nad Żywnością i Rozwoju posiada także jednostkę działającą w Puerto Vallarta.

LLM Mazatlan - Weź LLM Mazatlan. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Science in Law

Autonomous University of Sinaloa
Magister prawa (LLM)
Lip 2021
Spanish (Mexican)
Ośrodek kształcenia

Autonomous University of Sinaloa wykazuje w ostatnich latach rosnące zainteresowanie kształceniem specjalistów, profesorów i badaczy, które wzmacniają kadrę akademicką w celu ...

Czytaj więcej