Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Mediation, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Dziedzina prawna ma wiele specyficznych rodzajów prawa, a stopnie LLM pomagają uczniom specjalnie uczyć się jednego z tych wielu aspektów. Studenci zazwyczaj zdobywają jeden z tych zaawansowanych stopni prawnych po ukończeniu studiów prawniczych lub po kilku latach pracy jako prawnik.

Co to jest LLM w mediacji? Kiedy uczniowie pracują w tym kierunku, studiują rygorystyczne teoretyczne zasady rozwiązywania konfliktów i mediacji. Mogą również intensywnie studiować studia przypadków i symulacje, które pomagają im zdobyć umiejętności potrzebne do zostania mediatorem. Ponadto uczniowie mogą dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego mediacja jest korzystną formą rozwiązywania sporów i kiedy należy ją wykorzystać, aby pomóc ludziom, organizacjom i firmom w rozwiązywaniu problemów.

Ci, którzy zarabiają ten zaawansowany stopień prawny, mogą zostać ekspertami w negocjacjach, co pomoże im zarobić więcej w swojej dziedzinie. Mogą również podnosić umiejętności organizacyjne i umiejętności komunikacyjne, co może pomóc im w uzyskaniu awansu podczas całej kariery zawodowej.

Lokalizacja szkoły, do której uczęszcza, niezależnie od tego, czy program jest dostępny online, czy osobiście, a czas potrzebny na ukończenie wszystkich wpływa na całkowity koszt uzyskania LLM w ramach mediacji. To, ile szkoła pobiera za naukę, ma również wpływ na koszt uzyskania tego stopnia.

Podczas gdy wielu studentów, którzy zarabiają LLM w mediacji, stają się zawodowymi mediatorami lub arbitrami, niezależnie od tego, czy są już pełnomocnikami, wiele z nich stosuje te umiejętności w innym zawodzie. Na przykład niektórzy uzyskują LLM w mediacji i stosują swoje umiejętności negocjacyjne jako nauczyciel, pracownik działu zasobów ludzkich lub menedżer. Inni wykorzystują te umiejętności, aby poprawić swoje wyniki jako trener lub pracownik socjalny w wielu różnych branżach.

Ekscytujące możliwości są często dostępne dla absolwentów tego typu programu LLM. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Mediation

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

... [+]

. Zarządzający nauczyciele [-]
Wielka Brytania Glasgow
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Ten program przedstawia perspektywę prawdziwie ponadnarodowej i europejskiej. Oferuje on bardzo elastyczny kwalifikacje odpowiednie dla szerokiego zakresu otworów kariery ... [+]

UNIWERSYTET

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Kurs

LL.M. Program kładzie nacisk na uczenie się, jak działalność gospodarcza transgraniczne, przedsiębiorstwa i rynki finansowe są regulowane i jak alternatywnych metod rozstrzygania sporów jest prowadzona. Jest on przeznaczony do zaoferowania studentom wiedzę na temat teorii i praktyki w trzech funkcjonalnie współzależnych dziedzin prawa: międzynarodowej prawa handlowego Europejskiego Prawa Gospodarczego i alternatywnych metod rozwiązywania sporów (arbitrażu i mediacji).... [-]

Grecja Thessaloniki
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
14 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Postgraduate Programmes

Nasze LLM z naszego nowego pakietu programów Master's in Law są przeznaczone dla absolwentów prawa, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie konkretnej, specjalistyczne ... [+]

Mediacja LLM i alternatywne rozstrzyganie sporów

Nasze LLM z naszego nowego pakietu programów Master's in Law są przeznaczone dla absolwentów prawa, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie konkretnej, specjalistycznej dziedziny prawa. Ucz się twarzą w twarz lub online.

Wymagania dotyczące kursu

Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata na poziomie 2: 2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje.

[-]
Wielka Brytania London Birmingham Leeds UK Online  + 1 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 miesięcy
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku