LAWSTUDIES.PL

LLM Vacoas-Phoenix - programy LLM Vacoas-Phoenix - LLM Vacoas-Phoenix

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

LLM (Master of Law) jest zaawansowanym stopniu prawo, które pomoże przygotować uczniów ze specjalistycznych szkoleń prawnej. Kursy często łączą badań, zajęć i pracy magisterskiej. Programy LLM często mają od jednego do dwóch lat.

Mauritius, oficjalnie Republika Mauritius to państwo wyspiarskie na Oceanie Indyjskim, ok. 2000 km od linii południowo-wschodnim wybrzeżu kontynentu afrykańskiego.

LLM Vacoas-Phoenix - Weź LLM Vacoas-Phoenix. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Międzynarodowe prawo gospodarcze, LLM

Middlesex University Mauritius
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Mauritius Vacoas-Phoenix

Ten wysoce cenionym kurs oferuje wybór i elastyczność. Strategia nauczania jest innowacyjny i pozwala realizować obszary, które są szczególnie interesujące dla Ciebie. Oczywiście ma orientacji międzynarodowej i przyciąga studentów z całego świata, ponieważ powstała.