LAWSTUDIES

Prawo własności intelektualnej Canterbury - programów Prawo własności intelektualnej Canterbury Prawo własności intelektualnej, Canterbury

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

Międzynarodowe prawo własności przyczynia się do naszego gospodarczych krajowych i państwa. Wiele gałęzi przemysłu w całej naszej gospodarki zależy od właściwego wykonania ich patent. IP prawo chroni zarówno za granicą jak iw kraju.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Canterbury to zabytkowe miasto katedralne, a nazwa oznacza "ludzie Kent twierdza 's ". Jest domem dla czterech uniwersytetów i kilku innych instytucji szkolnictwa wyższego, które pokrywają 25% dorosłej populacji Canterbury.

Prawo własności intelektualnej Canterbury - Weź LLM Canterbury. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo własności intelektualnej, Canterbury Filter

LLM (prawo własności intelektualnej)

University of Kent, Kent Law School
Wielka Brytania, Canterbury
Magister prawa (LLM)
02 Jan 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Ta Pathway w zakresie prawa własności intelektualnej zapewnia studentom studiów podyplomowych niezbędną dogłębną wiedzę w zakresie praktyki prawa własności intelektualnej lub ...

Czytaj więcej