LAWSTUDIES.PL

Prawo własności intelektualnej Włochy - programów Prawo własności intelektualnej Włochy Prawo własności intelektualnej

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Międzynarodowe prawo własności przyczynia się do naszego gospodarczych krajowych i państwa. Wiele gałęzi przemysłu w całej naszej gospodarki zależy od właściwego wykonania ich patent. IP prawo chroni zarówno za granicą jak iw kraju.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Prawo własności intelektualnej Włochy - Weź Prawo własności intelektualnej Włochy. Wszystkie Prawo własności intelektualnej i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo własności intelektualnej, Włochy Filter

Master of Laws (LL.M) w zakresie własności intelektualnej - WIPO

Turin School of Development (International Training Centre of the ILO)
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Włochy Turyn

The LL.M. w zakresie własności intelektualnej jest przeznaczony dla uczestników do nabycia umiejętności niezbędnych do odgrywania wiodącej roli w praktyce praw własności intelektualnej (IPR).