LAWSTUDIES

Prawo własności intelektualnej Republika Południowej Afryki - programów Prawo własności intelektualnej Republika Południowej Afryki Prawo własności intelektualnej

Specjalizuje LL.M. stopień umożliwia pełnomocników do intensyfikacji lub zmienić swoją wiedzę w danej dziedzinie prawa. Czy jest specjalna koncentracja na danym obszarze może otworzyć nowe możliwości.

Międzynarodowe prawo własności przyczynia się do naszego gospodarczych krajowych i państwa. Wiele gałęzi przemysłu w całej naszej gospodarki zależy od właściwego wykonania ich patent. IP prawo chroni zarówno za granicą jak iw kraju.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Prawo własności intelektualnej Republika Południowej Afryki - Weź Prawo własności intelektualnej Republika Południowej Afryki. Wszystkie Prawo własności intelektualnej i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo własności intelektualnej, Republika Południowej Afryki Filter

LLM w prawie własności intelektualnej

University of Johannesburg
Republika Południowej Afryki, Johannesburg
Magister prawa (LLM)
01 Jan 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 tyg.
Język angielski
Stacjonarne

Ten LLM ma na celu dostarczenie uczniowi niezbędnych narzędzi do poruszania się po krajobrazie własności intelektualnej i uświadomienia pułapek lub możliwości, które mogą się ...

Czytaj więcej