Filter
Magister Prawa
Republika Południowej Afryki Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Prawo własności intelektualnej Republika Południowej Afryki - programów Prawo własności intelektualnej Republika Południowej Afryki Prawo własności intelektualnej

Specjalizuje LL.M. stopień umożliwia pełnomocników do intensyfikacji lub zmienić swoją wiedzę w danej dziedzinie prawa. Czy jest specjalna koncentracja na danym obszarze może otworzyć nowe możliwości.

Międzynarodowe prawo własności przyczynia się do naszego gospodarczych krajowych i państwa. Wiele gałęzi przemysłu w całej naszej gospodarki zależy od właściwego wykonania ich patent. IP prawo chroni zarówno za granicą jak iw kraju.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Prawo własności intelektualnej Republika Południowej Afryki - Weź Prawo własności intelektualnej Republika Południowej Afryki. Wszystkie Prawo własności intelektualnej i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Prawo własności intelektualnej, Republika Południowej Afryki

University of Johannesburg

Ten LLM ma na celu dostarczenie uczniowi niezbędnych narzędzi do poruszania się po krajobrazie własności intelektualnej i uświadomienia pułapek lub możliwości, które mogą ... [+]

Jeśli chcesz być strategicznym myślicielem w zakresie własności intelektualnej, wypełnij LLM w UJ!

„Przyszłość narodu zależy w niemałej mierze od wydajności przemysłu, a wydajność przemysłu w niemałej mierze zależy od ochrony własności intelektualnej.” Sędzia Richard Posner w Rockwell Graphic Systems, Inc. przeciwko DEV Industries , 925 F.2d 174 (7th Cir. 1991)

Dziedzina własności intelektualnej (IP) sięga i jest prawdopodobnie najbardziej dynamiczną dziedziną prawa, ponieważ ciągle się zmienia. Z czym to się wiąże? Charakter własności intelektualnej najlepiej zrozumieć poprzez porównanie z innymi, namacalnymi formami własności. Jednym z przykładów są nieruchomości, takie jak kawałek ziemi.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku