LAWSTUDIES.PL

Prawo własności intelektualnej Hiszpania - programów Prawo własności intelektualnej Hiszpania Prawo własności intelektualnej

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Międzynarodowe prawo własności przyczynia się do naszego gospodarczych krajowych i państwa. Wiele gałęzi przemysłu w całej naszej gospodarki zależy od właściwego wykonania ich patent. IP prawo chroni zarówno za granicą jak iw kraju.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Prawo własności intelektualnej Hiszpania - Weź Prawo własności intelektualnej Hiszpania. Wszystkie Prawo własności intelektualnej i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo własności intelektualnej, Hiszpania Filter

Magister patentów, znaków towarowych i własności intelektualnej

OBS Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 10 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Mistrz online w rozwiązywaniu problemów patentów, marek i własności intelektualnej. Ten magister własności przemysłowej oferuje praktyczną wizję głównych aspektów prawnych, ekonomicznych i technicznych, które wpływają na firmy i organizacje działające na rynkach lub sektorach, które są silnie związane z problemem własności intelektualnej i przemysłowej.