LAWSTUDIES.PL

Prawo własności intelektualnej Ameryka Północna - Prawo własności intelektualnej programów Prawo własności intelektualnej w Ameryka Północna

LLM jest łacinie Legum Magistra, co oznacza tytuł magistra prawa. Nasze Master of Laws (LL.M.) Program w amerykańskiej ustawie jest roczny program studiów podyplomowych. Zagraniczni absolwentów prawa, którzy ukończyli program otrzymują stopień "LL.M. w amerykańskiej ustawie."

Międzynarodowe prawo własności przyczynia się do naszego gospodarczych krajowych i państwa. Wiele gałęzi przemysłu w całej naszej gospodarki zależy od właściwego wykonania ich patent. IP prawo chroni zarówno za granicą jak iw kraju.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Prawo własności intelektualnej Ameryka Północna - Weź Prawo własności intelektualnej Ameryka Północna. Wszystkie Prawo własności intelektualnej i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

11 Wyniki z Prawo własności intelektualnej, Ameryka Północna Filter

LLM własności intelektualnej

Western Michigan University, Cooley Law School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Lansing + 1 więcej

Graduate Program WMU-Cooley w Prawa Własności Intelektualnej jest przeznaczony zarówno dla prawników ze środowisk naukowych lub technicznych chcących zdobyć umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w US Patent and Examination towarowy Urząd Rejestracji i adwokatów z nietechnicznych środowisk dążących do osiągnięcia biegłości w prawie autorskim, znaków towarowych kwestie licencjonowania oraz e-commerce.

LLM w prawie własności intelektualnej

Case Western Reserve University School of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Cleveland

Focus on patentów, znaków towarowych, praw autorskich i tajemnic handlowych.

LLM w prawie własności intelektualnej

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Chicago + 1 więcej

Z nowych technologii i praktyk społecznych prowadzących do nowych zagadnień własności intelektualnej, wiodące szkolenia w zakresie prawa IP i związanych z nimi technik treningowych jest konieczne, aby utrzymać się i postęp w szybko zmieniającym się, konkurencyjnym świecie własności intelektualnej.

LLM w Programie Prawa Własności Intelektualnej

Boston University School of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Boston

BU Law dumą oferuje wybranej grupie prawników możliwość zdobycia wyższego stopnia w jednej z najbardziej dynamicznych dziedzin praktyki prawnej dzisiaj: prawa własności intelektualnej.

LL.M. w prawie własności intelektualnej

George Washington University, Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Waszyngton + 1 więcej

George Law University University School jest liderem w dziedzinie edukacji i stypendiów w zakresie własności intelektualnej od ponad stu lat. Kiedy GW Law ustanowiło program magisterski z prawa patentowego w 1895 r., Jego absolwenci napisali już patenty na telefon Bell'a, Mergenthaler na maszynę linotypową i Eastmana obracają kamerę filmową, wśród setek innych wynalazków, i dziesiątki innych absolwentów pracowało w Urzędzie Patentowym.

Online LLM / Cyberbezpieczeństwo i prywatność danych

Albany Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 tyg. Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Albany + 1 więcej

The LL.M. Program oferuje kilka różnych opcji badania. Kandydaci mogą specjalizować się w administracji rządowej i przepisach, prawie zdrowia, prawie własności intelektualnej lub prawie międzynarodowym lub mogą zaplanować studia inne niż te specjalistyczne. Szkoła oferuje LLM w zakresie cyberbezpieczeństwa i prawa do prywatności danych, oferowaną całkowicie online, umożliwiając zagranicznym studentom odbycie kursów z domu.

Magister Własności Intelektualnej

UNH Franklin Pierce School of Law
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 5 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Zgoda + 3 więcej

Jako 10 najlepszych programów IP w Stanach Zjednoczonych od ponad 25 lat (według rankingu US News

LL.M w własności intelektualnej

UNH Franklin Pierce School of Law
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 60 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Zgoda + 3 więcej

Jako 10 najlepszych programów IP w Stanach Zjednoczonych od ponad 25 lat (według rankingu US News

Master of Laws (LL.M.) in Intellectual Property

American University Washington College of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Waszyngton + 1 więcej

American University Washington College of Law (AUWCL) oferuje unikalny tytuł magistra prawa (LL.M.) w dziedzinie własności intelektualnej (prawo własności intelektualnej) za pośrednictwem jednego z wiodących na świecie centrów badań nad prawem własności intelektualnej i informacji. Zgłoszenia przyjmowane są obecnie do programu Information Justice Fellowships - merytorycznego stypendium, stażu i programu mentorskiego dla wybitnych kandydatów.

Master of Laws (LLM) - specjalizacja własności intelektualnej

Loyola Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Los Angeles

Własność intelektualna jest jednym z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się obszarów praktyki prawnej i stanowi około 20 procent amerykańskiej gospodarki.

LL.M. Specjalizacje dla międzynarodowych prawników praktyków (Focus on Technology and Global Intellectual Property Issues)

Southwestern Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Los Angeles

Southwestern Law School zaprasza na zapytania od zagranicznych kancelarii prawnych i indywidualnych międzynarodowych praktyków w dziedzinie technologii, rozrywki i własności intelektualnej, na specjalistyczne oferty szkoleniowe prowadzące do przyznania LL.M.