LAWSTUDIES

Prawo własności intelektualnej Afryce - Prawo własności intelektualnej programów Prawo własności intelektualnej w Afryce

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Własność intelektualna jest obszarem prawa, która zajmuje się ochroną praw tych, którzy tworzą oryginalne dzieła. Oferty pracy w branży IP prawej oczekuje rosnąć szybciej w ciągu kilku najbliższych lat.

Czy jakikolwiek inny region może dopasować różnorodne i wymiar Afryce? Z imitable historia, krajobrazowych i kulturowych składek, prawie żadnych regiony oferują naukę za granicą napotykają, że jest trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące z punktu widzenia nauki.

Prawo własności intelektualnej Afryce - Weź Prawo własności intelektualnej Afryce. Wszystkie Prawo własności intelektualnej i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo własności intelektualnej, Afryce Filter

LLM w prawie własności intelektualnej

University of Johannesburg
Magister prawa (LLM) 01 January 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Ten LLM ma na celu dostarczenie uczniowi niezbędnych narzędzi do poruszania się po krajobrazie własności intelektualnej i uświadomienia pułapek lub możliwości, które mogą się ...

Czytaj więcej