LAWSTUDIES

Prawo handlowe Bradford - programów Prawo handlowe Bradford Prawo handlowe, Bradford

Specjalizuje LL.M. stopień umożliwia pełnomocników do intensyfikacji lub zmienić swoją wiedzę w danej dziedzinie prawa. Czy jest specjalna koncentracja na danym obszarze może otworzyć nowe możliwości.

Dla studentów prawa, którzy chcą mieć większą wiedzę na temat przepisów i procedur prawnych, które są zaangażowane w sferze handlu i biznesu, LLM w prawie handlowym jest prawdopodobnie warto pościg.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Bradford posiada pięć instytucji szkolnictwa wyższego, a ostatnio została pochwalona przez Ofsted swoich osiągnięć szkolnictwa. Istnieją również National Media Museum, Bradford Industrial Museum, Boiling Hall Museum i galeria sztuki nazywa Bradford 1 Gallery.

Prawo handlowe Bradford - Weź LLM Bradford. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo handlowe, Bradford Filter

LLM w międzynarodowym prawie handlowym

University of Bradford
Wielka Brytania, Bradford + 2 Więcej
Magister prawa (LLM)
14 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Nowa LLM w międzynarodowym prawie handlowym zapewnia specjalistyczną wiedzę na temat regulacji handlu międzynarodowego oraz dogłębne zrozumienie szerszych kontekstów społeczny ...

Czytaj więcej